با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گرم کردن

دانلود و خرید کتاب گرم کردن

افزایش عملکرد و بهبود توسعه ورزشی بلندمدت

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گرم کردن  نوشته  ایان جفریز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گرم کردن

کتاب گرم کردن نوشته ایان جفریز با ترجمه یاشار دسکره و دیگران منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت برای افراد مربیان و ورزشکاران ترجمه شده است. این کتاب با نگاهی دقیق و صحیح اصول گرم کردن را بررسی می‌کند

درباره کتاب گرم کردن

همه ورزشکاران به یک شکل تمرین نمی‌کنند، اما به ندرت دیده می‌شود که هر ورزشکاری – در هر سطحی – بدون گرم کردن، فعالیت یا رقابت کند. اگرچه گرم کردن می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد، اما مربیان و ورزشکاران باهوش می‌دانند که گرم کردن باید بخشی از هر جلسه تمرینی باشد.

گرم کردن اولین کتابی است که علم گرم کردن را توصیف می‌کند و رهنمودهایی برای به حداکثر رساندن اثربخشی آن از طریق فرآیند ساخت گرم کردن‌های مبتنی بر RAMP موثر ارائه می‌دهد. سیستم RAMP – افزایش، فعالسازی، تحرک‌پذیری و تقویت – گرم کردن را نه تنها به عنوان آمادگی برای جلسه آینده، بلکه همچنین به عنوان ابزاری برای توسعه ورزشی می‌داند که می‌تواند مهارت‌ها و ظرفیت‌های حرکتی مورد نیاز برای برتری در ورزش را پرورش دهد.

RAMP یک سیستم گرم کردن استانداردی شده است که توسط انجمن قدرت و آماده‌سازی انگلستان (UKSCA) توصیه شده و در منابع حرفه‌ای توسعه یافته توسط انجمن ملی قدرت و آماده‌سازی (NSCA) گنجانده شده است.

گرم کردن کتابخانه‌ای از فعالیت‌ها را ارائه می‌دهد که می‌تواند برای به حداکثر رساندن اثربخشی گرم کردن در ساختار سیستم RAMP مورد استفاده قرار گیرد. مربیان و ورزشکاران می‌توانند فعالیت‌هایی را برای توسعه گرم کردن‌هایی که به طور مستقیم به عملکرد کمک می‌کنند، ادغام کنند یا می‌توانند از یکی از پنج نمونه برنامه گرم کردن RAMP استفاده کنند که برای انواع ورزش‌ها و سطوح تمرینی ورزشکاران مناسب است.

بیش از ۱۶۰ نمودار و عکس متن را بهبود می‌بخشد و جهتی را برای تمرینات و فعالیت‌ها فراهم می‌کند و ۱۷ کلیپ ویدیویی از الگوهای حرکتی مرحله افزایش را نشان می‌دهد. به علاوه، کتاب حاضر پیدا کردن فعالیت‌های مناسب برای نیازهای ویژه را برای جویندگان فعالیت و تمرین تسهیل می‌کند.

وقت آن است که گرم کردن را بخشی از برنامه توسعه بلند مدت ورزشی بسازیم. کتاب گرم کردن به مربیان و ورزشکاران کمک می‌کند تا از سیستم RAMP برای گرم کردن بدن به عنوان بخش مؤثرتر تمرین که به عملکرد بهتر کمک می‌کند، استفاده کنند.

خواندن کتاب گرم کردن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام مربیان و ورزشکاران که در می‌خواهند به اهداف اختصاصی گرم کردن در تمرینات خود دست پیدا کنند، پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۵۹۸۱۴۱
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

عالیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۴۷-۷‬
تعداد صفحات۲۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۴۷-۷‬