با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روش های پژوهش در علوم رفتاری

دانلود و خرید کتاب روش های پژوهش در علوم رفتاری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روش های پژوهش در علوم رفتاری  نوشته  پل کریس کازبی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روش های پژوهش در علوم رفتاری

کتاب روش های پژوهش در علوم رفتاری نوشته پل کریس کازبی است که با ترجمه غلامرضا نفیسی و کامران گنجی منتشر شده است. کتاب روش های پژوهش در علوم رفتاری راه درست پژوهش را به خوانندگان آموزش می‌دهد.

درباره کتاب روش های پژوهش در علوم رفتاری

مترجم درباره کتاب روش های پژوهش در علوم رفتاری می‌گوید ترجمه كتاب حاضر گام كوچكی است برای دستیابی به هدفی بزرگ، كه همانا افزودن برگنجینه كتاب‌های موجود است. این كتاب با استفاده از آخرین نوشته‌ها و پژوهش‌های روز دنیا، بسیاری از سرفصل ها و عنوان‌های اصلی در زمینه روش‌های پژوهش را در برگرفته و دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است كه می‌تواند برای خوانندگان تازگی داشته باشد.

 نخست این كه از سال ۱۹۷۷ تاكنون چندین نوبت تجدید چاپ شده و ویرایش دهم آن در سال ۲۰۰۹ به بازار آمده و بیش از سه دهه در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا مورد استفاده قرار گرفته و می‌گیرد. افزون بر این اغلب موضوع‌ها از جمله روش‌های كاربردی جست و جو در اینترنت، اصول اخلاقی پژوهش، نحوه نگارش گزارش‌ها و مقاله‌های پژوهشی و شیوه استناد  به منابع الكترونیكی نسبتا جدید هستند. ارائه هدف‌های یادگیری در ابتدای هر فصل، واژه‌های كلیدی و پرسش های فصل و پرسش هایی برای فعالیت بیشتر در پایان هر فصل، كتاب را از نظر آموزشی بسیار سودمند ساخته است.

خواندن کتاب روش های پژوهش در علوم رفتاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام متخصصان و دانشجویان روان‌شناسی و علوم رفتاری پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۵/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۵۲۷-۲۶-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۶۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۵/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۵۲۷-۲۶-۱