با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موش خوش تیپ

دانلود و خرید کتاب موش خوش تیپ

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب موش خوش تیپ  نوشته  مو ویلمس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب موش خوش تیپ

کتاب موش خوش تیپ نوشته مو ویلمس و ترجمه مریم رئیسی است. کتاب موش خوش تیپ را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب موش خوش تیپ

ویلبر برخلاف همه موش‌های صحرایی که لباس نمی‌پوشند، عاشق لباس است. او دوست دارد لباس‌های متنوع بپوشد و برای هرکاری یک لباس مخصوص دارد. دوستان ویلبر همیشه او را به خاطر این عادتش مسخره می‌کنند و می‌گویند باید یک لباس‌فروشی باز کند. ولیبر اما این حرف دوستانش را جدی گرفته است. موش‌های دیگر فکر می‌کنند یک موش صحرایی برای این که باوقار و شجاع به نظر برسد نباید لباس بپوشد. ویلبر سعی می‌کند آنها را قانع کند که این طور نیست اما آنها به موش صحرایی بزرگ شکایت می‌کنند. ویلبر دلایلش را برای بزرگ موش‌ها که خیلی عاقل است، توضیح می‌دهد و در‌آخر می‌پرسد چرا موش‌ها نباید لباس داشته باشند؟ 

موش صحرایی بزرگ پس از این که زمان زیادی به این موضوع فکر می‌کند، همه موش‌ها را صدا می‌زند تا بیانیه جدیدش را بخواند. به نظر شما جد بزرگ موش‌ها چه چیزی می‌خواهد بگوید؟ آیا او موافق لباس پوشیدن موش‌ها است یا مخالف است؟

 این داستان طنز‌آلود درباره تفاوت‌های فردی و پذیرش آنها است و تصاویر کتاب هم به خوبی داستان را کامل کرده‌اند.

خواندن کتاب موش خوش تیپ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 کودکان ۳ تا ۷ ساله مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره مو ویلمس

مو ویلمس نویسنده، تصویرگر، انیماتور و مجری برنامه‌های تلویزیونی است و در کارنامه‌اش چندین جایزه بزرگ ادبی و تلویزیونی مثل جایزه‌ برجسته‌ کالد کات انجمن کتاب‌داران آمریکا و شش جایزه‌ امی(معادل اسکار برای تولیدات تلویزیونی) ثبت شده است. بخش بررسی کتاب نیویورک‌تایمز مو ویلمز را به‌عنوان «بزرگ‌ترین استعداد قرن حاضر» خوانده است. مجموعه کتاب‌های کبوتر و فیلی و فیگی از ویلمس  در ایران منتشر شده‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۷۳-۹
تعداد صفحات۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۷۳-۹