با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شازده کوچولو

دانلود و خرید کتاب شازده کوچولو

متن دوزبانه

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شازده کوچولو  نوشته  آنتوان دوسنت اگزوپری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شازده کوچولو

کتاب شازده کوچولو، داستان جاودانه و زیبای آنتوان دوسنت اگزوپری با ترجمه شهناز مجیدی است. این داستان سفر یک پسر کوچک را از سیاره ب۶۱۲ که در آن ساکن است به زمین روایت می‌کند. سفری که برای پیدا کردن یک دوست آغاز شد و یادگیری‌ها و ماجراهای زیادی برایش به ارمغان آورد. 

درباره کتاب شازده کوچولو

این کتاب با متن دوزبانه منتشر شده است و شرح سفر قهرمان داستان از سیاره‌ ب۶۱۲ به زمین و اتفاقاتی است که در طول مسیر برای او رخ می‌دهد. او با آدم‌های بسیاری برخورد می‌کند که هرکدام چیزی به او یاد می‌دهند و حرفی می‌زنند که او را حسابی به فکر فرو می‌برد.

علاوه بر این، با خلبان هم آشنا می‌شویم. هواپیمای خلبان در صحرایی دور از آبادی خراب شده است. مقدار آب و غذای باقیمانده‌اش به زحمت کفاف چند روز را می‌دهد و مشکل هواپیما هم پیدا نمی‌شود. مرد که حسابی نگران وضعیتش است، با پسر کوچکی برخورد می‌کند که از او می‌خواهد برایش یک گوسفند بکشد و این آغاز ماجرای دوستی خلبان و شازده کوچولو است. 

شازده کوچولو از سیاره‌ ب۶۱۲ به دنبال پیدا کردن دوست و کسی که بتواند با او حرف بزند، به زمین سفر کرده است. او در راهش سیاره‌های زیادی را دیده است و ماجراهای زیادی برای تعریف کردن دارد. او از دیدن رفتار آدم بزرگ‌ها حسابی تعجب می‌کند و مرتب با خودش می‌گوید این آدم بزرگ‌ها راستی راستی عجیبند....

کتاب شازده کوچولو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

داستان زیبای شازده کوچولو داستانی است که همه از خواندن آن لذت می‌برند و مخاطب خاصی ندارد. با این حال اگر دوست دارید از یک داستان لطیف و زیبا و پر از معانی عمیق لذت ببرید، این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره آنتوان دوسنت اگزوپری

آنتوان دوسنت اگزوپری در ۲۹ ژوئن ۱۹۰۰ در لیون فرانسه متولد شد. اگزوپری تا قبل از جنگ جهانی دوم، خلبان تجاری موفقی بود. با آغاز جنگ، به نیروی هوایی فرانسه آزاد در شمال آفریقا پیوست. اگزوپری دیداری با کودکی در آفریقا داشت. او با الهام از این دیدار، کتاب شازده کوچولو را نوشت. شازده کوچولو به بیش از سیصد زبان ترجمه شده و بارها مورد اقتباس تئاتری و سینمایی قرار گرفته است.

آنتوان دوسنت اگزوپری در سال ۱۹۴۴ در حادثه‌ای که برای هواپیمایش رخ داد درگذشت. او بعد از مرگ به عنوان قهرمان ملی فرانسه شناخته شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۷۸۱۱۶۳
۱۳۹۹/۱۱/۰۶

واااااااای که چقدر متفاوت و جذاب کار شده تصویرسازی‌های کتاب حتما نسخه چاپیش رو هم باید تهیه کنم متن خیلی ساده و روان بود مناسب برای هر سن و سالی پر از مفاهیم و جملات ناب خوبیش این هست که کتاب

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۳۵۵-۷-۷
تعداد صفحات۲۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۳۵۵-۷-۷