با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلمات تصویری؛ جلد ۴

دانلود و خرید کتاب کلمات تصویری؛ جلد ۴

وسایل مدرسه، کلاس درس، زمین بازی، وسایل ورزشی، آلات موسیقی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلمات تصویری؛ جلد ۴  نوشته  حمید دهدشتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلمات تصویری؛ جلد ۴

مجموعه کتاب‌های دوزبانه کلمات تصویری اثر حمید دهدشتی یکی از کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی انتشارات راه ابریشم برای کودکان است. در جلد چهارم این مجموعه کودکان با کلمات انگلیسی مرتبط با وسایل مدرسه، کلاس درس، زمین بازی، وسایل ورزشی، آلات موسیقی آشنا می‌شوند.

انتشارات راه ابریشم در سال ۱۳۸۶ با رویکرد فعالیت در حوزه عمومی نشر تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود. انتشار ده‌­ها عنوان کتاب در زمینه‌­ها و موضوعات گوناگون به ویژه حوزه کودک و نوجوان، طراحی، ساخت و تکثیر نرم‌افزارهای چندرسانه‌­ای، طراحی و ارائه بسته­‌های فرهنگی و همچنین حضور مستمر در نمایشگاه‌های کتاب ثمره فعالیت راه ابریشم تا کنون است.

مجموعه ۴ جلدی کلمات تصویری شامل تصاویر جذاب و رنگی به همراه کلمات فارسی و انگلیسی مرتبط با آنها است. والدین و مربیان می‌توانند با بهره‌گیری از این کتاب‌ها، کلمات مختلف انگلیسی را به کودکان آموزش دهند و به راحتی زبان انگلیسی فرزند خود را تقویت کنند.

خواندن مجموعه کتاب‌های کلمات تصویری راه به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مجموعه کلمات تصویری برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی شده است و والدین و مربیان می‌توانند از این مجموعه برای آموزش آسان زبان انگلیسی به کودکان در خانه و مدرسه استفاده کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۸۰۰۲۵۸
۱۳۹۹/۱۱/۱۳

برای بچه کوچک ها خیلی خوبه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۰/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۱-۲۳-۹
تعداد صفحات۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۰/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۱-۲۳-۹