با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
درآمدی بر کلیات تفسیر و تفسیر سور منتخب

دانلود و خرید کتاب درآمدی بر کلیات تفسیر و تفسیر سور منتخب

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درآمدی بر کلیات تفسیر و تفسیر سور منتخب  نوشته  حسین تقی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درآمدی بر کلیات تفسیر و تفسیر سور منتخب

کتاب درآمدی بر کلیات تفسیر و تفسیر سور منتخب نوشته حسین تقی‌پور است. این کتاب برای مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث است.

دانشکده علوم حدیث وابسته به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) از سال ۱۳۷۸ با مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان نخستین مرکز آموزش عالی غیر دولتی، غیر انتفاعی در حوزه علوم و معارف حدیث فعالیت آموزشی خود را به همت حضرت آیت الله ری شهری در شهرری آغاز کرد.

دانشکده علوم حدیث بعد از ۱۳ سال فعالیت و کسب افتخارات متعدد از مهر ماه سال ۱۳۹۱ با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان نخستین دانشگاه غیر دولتی، غیر انتفاعی به مرکزیت قم ارتقا یافت و هم اکنون به عنوان یکی از بخش‌های موسسه علمی و فرهنگی دارالحدیث به فعالیت خود ادامه می دهد.

دانشگاه قرآن و حدیث یکى از ارکان مؤسسه علمى ـ فرهنگى دار الحدیث است. سه دانشکده فعال با عناوین «دانشکده علوم و معارف قرآن»، «دانشکده علوم و معارف حدیث» و «دانشکده علوم و معارف اسلامی» و نیز شعبه‌ای در تهران با عنوان «پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث» است. این دانشگاه هم اکنون در سه شهر قم، تهران و اصفهان فعالیت دارد و از مراکز آموزش عالی منحصر به فرد در حوزه مباحث علوم قرآن و حدیث در کشور به شمار می‌آید.

دانشگاه قرآن و حدیث اهداف‏ بلندى را در سرلوحه کار خود قرار داده که از آن جمله می‌‏توان به این موارد اشاره کرد:

بسط و گسترش دانش‌های قرآنی و حدیثی

انسجام بخشیدن به آموزش‌های حدیثی

تربیت استادان و پژوهشگران علوم قرآن و حدیث

ایجاد ارتباط میان تحصیلات حوزوی و دانشگاهی در زمینه قرآن و حدیث

تربیت و تأمین نیروی انسانی متخصص برای تدریس، تحقیق و تبلیغ

فراهم آوردن امکانات براى ارتقاى سطح علمى ـ فرهنگى کارشناسان سازمانهاى دولتى و نهادهاى اسلامى در زمینه مسائل مختلف اسلامى

انتشارات دانشگاه قرآن و حدیث هم با حدف ارتقا کیفیت تحصیل دانشجویان اقدام به انتشار کتب کاربردی کرده است. کتاب قواعد رجالی یکی از این کتاب‌ها است.

خواندن کتاب درآمدی بر کلیات تفسیر و تفسیر سور منتخب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان این دانشگاه و پژوهشگران قرآن و حدیث پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سیّد جواد
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

کتاب ۴۳۲ از کتابخانه همگانی ، این کتاب بصورت آموزشی تدوین شده و به همین دلیل متن شیوا و روان و همه فهمی دارد. ابتدا راجع به تفسیر و انواع آن بطور مفصل صحبت شده سپس تفسیر سور حجرات ، مومنین، جمعه

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۲
تعداد صفحات۲۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۲