با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اوج موفقیت در فروش و ایجاد رابطه با خریدار؛ جلد اول

دانلود و خرید کتاب اوج موفقیت در فروش و ایجاد رابطه با خریدار؛ جلد اول

قابل استفاده در تجارت داخلی و بین‌المللی و زندگی شخصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اوج موفقیت در فروش و ایجاد رابطه با خریدار؛ جلد اول  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اوج موفقیت در فروش و ایجاد رابطه با خریدار؛ جلد اول

کتاب اوج موفقیت در فروش و ایجاد رابطه با خریدار؛ جلد اول نوشته برایان تریسی و مایکل تریسی و ترجمه سوسن باباگپ است. این کتاب به مخاطبان کمک می‌کند تا در ایجاد رابطه عالی با مشتریان موفق باشند و به موفقیت در زمینه فروش برسند.

خرید و فروش، یکی از پایه‌های اصلی اقتصاد در هر کشوری است و یکی از شغل‌هایی که تعداد افراد زیادی به آن مشغولند. این کتاب که برای مخاطبان و فعالان حوزه فروش است به آن‌ها کمک می‌کند تا با ایجاد و حفظ روابط عالی با خریداران به پیشرفت‌های بزرگ شغلی دست پیدا کنند. پیشرفت در این زمینه می‌تواند به پیشرفت بزرگ شغلی منجر شود و به گسترش کار و در نتیجه ثروت و درآمد بیشتر بیانجامد.

کتاب اوج موفقیت در فروش و ایجاد رابطه با خریدار؛ جلد اول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به تمام فعالان حوزه فروش و تاجران داخلی و بین‌المللی پیشنهاد می‌کنیم.

درباره برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه‌ی ۱۹۴۴ در کانادا متولد شد. خانواده‌ی آن‌ها وضعیت مالی خوبی نداشتند و او از همان ابتدای زندگی مزه‌ی فقر را چشیده بود. برایان تریسی در سال‌های جوانی خود به سرتا سر دنیا سفر کرد. با کارهای کم درآمدی که او داشت، این سوال به ذهنش رسید که چرا نمی‌تواند موفق باشد و همیشه بقیه از او موفق‌تر هستند؟ بنابراین تمام آموخته‌هایش در زمینه‌ی کاری‌اش، یعنی مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کرد. با این کار توانست ساختار دقیقی برای فروش و مدیریت فروش بنا نهد. در حال حاضر برایان تریسی یکی از مشهورترین افراد در زمینه مشاوره مدیریتی و توسعه منابع و نیروی انسانی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۱۱۸-۰۳-۳
تعداد صفحات۱۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۱۱۸-۰۳-۳