با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تغذیه برای مبتلایان به سرطان دامیز

دانلود و خرید کتاب تغذیه برای مبتلایان به سرطان دامیز

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تغذیه برای مبتلایان به سرطان دامیز  نوشته  موری مارکمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تغذیه برای مبتلایان به سرطان دامیز

کتاب تغذیه برای مبتلایان به سرطان دامیز اثر موری مارکمن، کارولین لمرزفلد و کریستینا تورستر لوگایدس یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه تغذیه بیماران سرطانی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب تغذیه برای مبتلایان به سرطان دامیز به‌منظور استفاده‌ افراد مبتلا به سرطان و خانواده‌های ایشان و برای معرفی قابل تحمل‌ترین مواد غذایی در طول درمان سرطان و تأثیر آن‌ها در کاهش عوارض جانبی درمان نوشته شده است. این کتاب، همچنین توصیه‌های مفیدی را درباره‌ی برنامه‌ریزی‌های غذایی، بررسی‌های تغذیه‌ای و دیگر موارد ضروری ارائه می‌دهد.

خواندن کتاب قدرت اراده دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب نیاز خانواده‌هایی را که بیمار مبتلا به سرطان دارند، برطرف می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۵۰-۴
تعداد صفحات۳۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۵۰-۴