با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهار ستاره؛ جلد سوم

دانلود و خرید کتاب چهار ستاره؛ جلد سوم

ستاره‌های شیرین

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهار ستاره؛ جلد سوم  نوشته  تِرا دِرمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چهار ستاره؛ جلد سوم

ستاره‌های شیرین سومین جلد مجموعه چهار ستاره است. این کتاب نوشته ترا درمن است که با ترجمه الهام فیاضی منتشر شده است. مجموعه چهار ستاره را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

مجموعه چهار ستاره داستان دختری به‌ نام گلادیس گتسبی است که به عنوان کوچک‌ترین منتقد غذا مطلبش در مجله نیویورک استاندارد منتشر می‌شود، علاقه‌ی گلادیس به آشپزی و غذا بسیار است و او مدام سعی می‌کند غذاهای خوشمزه برای دیگران درست کند اما این موضوع همیشه خالی از دردسر نیست.

مجموعه چهار ستاره شما را به دنیای آشپزهای حرفه‌ای و منتقدهای غذا می‌برد.

خواندن مجموعه چهار ستاره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب چهار ستاره؛ جلد سوم

گلادیس نگاهی به اطراف سالن اجتماعات بزرگ انداخت و یکی دیگر از دوستانش را دید. چاریسا بنتلی به همراه رولاندا رویس و مارتی آستین کنار صحنه نشسته بود. چندتا از بچه‌های دیگری را هم که از اردوی پارسال می‌شناخت دید که اینجا و آنجا در میان جمعیت نشسته بودند. اما تعداد چهره‌های ناآشنا بیشتر بود و گلادیس نمی‌دانست نسبت به این موضوع چه حسی دارد. چون شش سال طول کشیده بود تا بالاخره توانسته بود در دبستان به بچه‌های قدیمی‌تر عادت کند.

دکتر اسلون توضیح داد که برای دستشویی رفتن، حتماً باید مجوز عبور از راهرو بگیرند. بعد گلویش را صاف کرد و گفت: «و در آخر، دربارهٔ فعالیت‌های فوق‌برنامه یه خبر دارم. به خاطر کم شدن بودجه، مدرسهٔ راهنمایی شهر دامپسفورد برای فعالیت‌های فوق‌برنامه، به اندازهٔ سال‌های قبل بودجه نداره. ولی هنوز هم امکان تشکیل گروه‌ها و تیم‌های مختلف رو داریم، اما اگه گروه‌ها بخوان اردو برن، یا تجهیزات بخرن، باید پول لازم رو خودشون تأمین کنن.»

پارم زیر لب غر زد: «وای نه!»

گلادیس به سمت دوستش برگشت و پرسید: «چی؟» کم شدن بودجه برای او چیز مهمی نبود، چون به‌هرحال نمی‌خواست عضو هیچ گروهی بشود... به‌نظرش کارش در نیویورک‌استاندارد به تنهایی فوق‌برنامه محسوب می‌شد. ولی انگار پارم خیلی ناراحت شده بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ℝ𝕠𝕟𝕒𝕜
۱۴۰۰/۰۴/۰۳

این مجموعه سه جلدی یکی از دوست داشتنی ترین کتاب هایی هست که در ژانر رئال خوندم 😍👌🏻 واقعاً شخصیت گلادیس رو تحسین می‌کنم چون تونست در دوستاش تغییرات مثبت زیادی ایجاد کنه و همینطور اینقدر شجاع بود که آخرش حقیقت

- بیشتر
ترنم بهاری
۱۳۹۹/۱۲/۱۶

من این کتاب را به صورت چاپی دارم ۲۳۸ صفحه داشت و من در دو روز مطالعه کردم شخصیت داستان که گلادیس بود را دوست داشتم چون سعی میکرد به همه راستش را بگوید اما دروغ میگفت.....😊

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۷۵-۷۱-۶
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۷۵-۷۱-۶