با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روانشناسی مدیریت

دانلود و خرید کتاب روانشناسی مدیریت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روانشناسی مدیریت  نوشته  احمد علامه فلسفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب روانشناسی مدیریت

روانشناسی مدیریت نوشته احمد علامه فلسفی پژوهشگر و مدرس علوم فراروان‌شناسی است.

روانشناسی مدیریت بطور کلی به بررسی مسائل و جنبه‌های روانشناختی مدیریت می‌پردازد. یک مدیریت موفق و خوب با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌هایی که نتیجه یافته‌های روانشناسی در حوزه مدیریت است می‌تواند به اثر بخشی برسد.

یکی از حوزه‌های مهم که در روا‌شناسی مدیریت مطرح است شناسایی انواع روش‌های مدیریتی است. روشن است که مدیران روش‌های متفاوتی در مدیریت دارند بنابراین روانشناسی مدیریت این سوالات اصلی را مطرح می‌کند که چه سبک‌های مدیریتی وجود پارند و کدام روش‌ها موفق‌تر هستند. چه سبک‌هایی برای چه گروه‌های کاری مناسب‌اند و افراد زیردست معمولا از چه روش‌هایی رضایت دارند؟ و...

روانشناسی مدیریت سبک‌های مختلف مدیریتی را بررسی می‌کند و با توجه به اهداف مورد نظر و این که چه شرایط و ویژگی‌های گروهی وجود دارد، سبک‌هایی را به عنوان سبک‌های موفق معرفی می‌کند. به طور کلی روانشناسی مدیریت سعی دارد به شناسایی تحقیقات در حوزه تمام عوامل موثر بر مدیریتی بپردازد که در یک موقعیت کاری یا سازمانی یا هر موقعیتی که یک گروه دارای مدیر و رهبر سروکار دارد، تاثیرگذار و تعیین‌کننده باشد.

 خواندن کتاب روانشناسی مدیریت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه مدیران و فعالان حوزه روا‌شناسی مدیریت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۸۷-۰۷-۱
تعداد صفحات۴۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۸۷-۰۷-۱