با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب یادگیری ماشین با R اثر آبهیجیت قاتاک

دانلود و خرید کتاب یادگیری ماشین با R

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یادگیری ماشین با R  نوشته  آبهیجیت قاتاک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب یادگیری ماشین با R

کتاب یادگیری ماشین با R نوشته آبهیجیت قاتاک در مورد داده‌کاوی و یادگیری ماشین است که به ما کمک می‌کند تا الگوها و روابط ناشناخته در مورد داده‌ها را کشف کنیم. این کتاب را با ترجمه رمضان عباس نژادورزی، مژگان الیکایی آهاری و جواد وحیدی می‌خوانید.

درباره کتاب یادگیری ماشین با R

به طور کلی یادگیری ماشین، در مورد داده‌کاوی و یادگیری ماشین است که به ما کمک می‌کند تا الگوها و روابط ناشناخته در مورد داده‌ها را کشف کنیم. به این ترتیب می‌توان گفت که یادگیری ماشین فرایند کشف خودکار الگوهای و روندهای داده است که فراتر از یک آنالیز ساده نیاز دارند. نباید فراموش کرد که یادگیری ماشین ارتباط تنگاتنگی با هوش مصنوعی دارد. اما R چیست؟ R یک زبان برنامه‌نویسی آماری منبع باز با هدف ایجاد تجزیه‌وتحلیل از داده‌های تجربی و شبیه‌سازی‌شده در علوم قابل‌تولید است.

کتاب یادگیری ماشین با R سه فصل دارد. فصل اول شامل مبانی یادگیری ماشین است و فصول بعدی به تفسیر ریاضی الگوریتم‌های مختلف در رگرسیون، طبقه‌بندی و خوشه‌بندی می‌پردازد. این فصل‌ها به جزئیات یادگیری با ناظر و بدون ناظر می‌پردازند و از طریق یک چارچوب ریاضی، نحوه کار الگوریتم‌های مربوطه را موردبحث قرار می‌دهند.

کتاب یادگیری ماشین با R را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب هم برای افراد تازه کار و هم برای متخصصان در نظر گرفته‌شده است. اگر خواننده کمی با کدهای R آشنا باشد، این کتاب برای او مفید و کمک‌کننده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۱۵-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۲۶۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۱۵-۶