با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آزادی

دانلود و خرید کتاب آزادی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آزادی  نوشته  مارگارت اتوود  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آزادی

کتاب آزادی نوشته مارگارت اتوود، نویسنده توانای کانادایی، از مجموعه تکه‌های نیک است. در این اثر منتخبی از کتاب‌های سرگذشت ندیمه و تخم و ترکه ساحره را می‌خوانیم که داستان‌های درباره موضوع آزادی است. این اثر را با ترجمه حسین کاظمی یزدی در اختیار دارید. 

تکه‌های نیک، ترجمه‌ی مجموعه‌ی و ینتیج مینی انتشارات پنگوئن، حاوی تکه خوراک‌های کوچکی است از متون ادبی. این مجموعه بزرگ‌ترین نویسندگان دنیا را گرد هم جمع آورده که نقطه‌ی مشترکشان نوشتن درباره‌ی تجاربی است که از ما انسان می‌سازند. 

درباره کتاب آزادی

کتاب آزادی، از مجموعه کتاب‌های تکه‌های نیک است. در این کتاب، منتخبی از آثار دیگر مارگارت اتوود، سرگذشت ندیمه (حکایت کنیز) و تخم و ترکه ساحره را می‌خوانیم. داستان‌ها پیرامون موضوع آزادی است. فضایی نمادین از زندگی مردان و زنانی را که به شکل استعاری در زندان‌ به سر می‌برند و فریاد آزادی می‌زنند.

کتاب آزادی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان و دوست‌داران ادبیات داستانی را به خواندن کتاب آزادی دعوت می‌کنیم. اگر از خواندن داستان‌های مربوط به حقوق زنان و فمنیسم لذت می‌برید، این کتاب را حتما بخوانید. 

درباره مارگارت اتوود

مارگارت اتوود زاده ۱۹۳۹ در کانادا است. او در کودکی دست به قلم شد و در شش سالگی اولین نمایش‌نامه‌اش را نوشت. مارگارت شعر هم می‌‌سرود. در سال ۱۹۵۷ تحصیلاتش را در کالج ویکتوریای دانشگاه تورنتو آغاز کرد و لیسانسش را در ۱۹۶۱ در رشته ادبیات انگلیسی به عنوان رشته اصلی و زبان فرانسوی و فلسفه به عنوان رشته‌های جانبی گرفت.

اتوود تاکنون بیشتر از ۴۰ رمان، داستان کوتاه، داستان کودک و کتاب‌های غیر داستانی منتشر کرده است. او رئالیسم سنتی را در نگارش می‌پسندد و زن‌ها شخصیت اصلی آثارش هستند.

آثار اتوود همیشه مورد توجه منتقدان بوده و جوایزی مانند پرنسس آستوریاس، آرتور سی. کلارک و جایزه‌ی بوکر نصیب او کرده‌اند.

«سرگذشت ندیمه»، «عروس فریبکار»، «گریس دیگر»، «اوریکس و کریک» و «چشم گربه» از آثار این نویسنده‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۹۵۷-۴۳-۰
تعداد صفحات۱۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۹۵۷-۴۳-۰