بیماری های اسکلتی عضلانی (۲۰۲۰)

دانلود و خرید کتاب بیماری های اسکلتی عضلانی (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیماری های اسکلتی عضلانی (۲۰۲۰)  نوشته  پریسا فاضل کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیماری های اسکلتی عضلانی (۲۰۲۰)

کتاب بیماری‌های اسکلتی عضلانی۲۰۲۰ نوشته پریسا فاضلی کیا مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به این درس است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب بیماری‌های اسکلتی عضلانی۲۰۲۰ شامل خلاصه درس و مجموعه به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب بیماری‌های اسکلتی عضلانی

مؤسسه رزیدنت‌یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب بیماری‌های اسکلتی عضلانی۲۰۲۰ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب بیماری‌های اسکلتی۲۰۲۰ عضلانی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب بیماری‌های اسکلتی عضلانی ۲۰۲۰ را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتاب بیماری‌های اسکلتی عضلانی۲۰۲۰ به آسیب برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۳۳۴۱۱۸
۱۳۹۹/۱۰/۲۷

دوستان و همکاران عزیزم لطفا مواظب باشید.متاسفانه انتشارات رزیدنت یار،نسبت به سایر موسسات پزشکی بسیار بد قول و بی مسوولیت است.و پشتیبانی ضعیفی دارد.و حداقل نزد من دیگر اعتباری ندارد.موضوع مفصل است و خلاصه اش این می شود که یک

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۹۲۲-۶۸۷۴-۳۲-۸
تعداد صفحات۳۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۹۲۲-۶۸۷۴-۳۲-۸