با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تمرینات کش مقاومتی‮‬ اثر کارینا اینکستر‮‬

دانلود و خرید کتاب تمرینات کش مقاومتی‮‬

‫۵۰ تمرین برای بهبود ترکیب بدن، تمرینات قدرتی در خانه و یا در سفر‮‬

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تمرینات کش مقاومتی‮‬  نوشته  کارینا اینکستر‮‬  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب تمرینات کش مقاومتی‮‬

کتاب تمرینات کش مقاومتی‮‬ نوشته کارینا اینکستر است که با ترجمه مائده شفیع‌زاده و ابوبکر راوند منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است. این کتاب با نگاهی دقیق و صحیح ورزش را بررسی می‌کند.

درباره کتاب تمرینات کش مقاومتی‮‬

بدون شک داشتن بدن سالم و آماده نیازمند به‌کارگیری اصول و قواعد علمی است. در این سال‌ها مقالات و کتاب‌های زیادی در حیطه فیتنس و بدنسازی به رشته تحریر در آمده است که نقش به سزای در ارتقاء آمادگی جسمانی ورزشکاران و غیر ورزشکاران داشته است. هر کدام از این کتاب‌ها به دنبال یک نوع نوآوری بوده و سعی کرده‌اند یک سلسله اطلاعات علمی و کاربردی را در اختیار مخاطب خود قرار بدهند.

در کنار تمرینات دیگر تمرینات کش مقاومتی‮‬ هم در این سال‌ها مورد توجه بیشتر مربیان دنیا قرار گرفته و بیشتر مربیان و ورزشکاران از این تمرینات در طراحی برنامه‌های خود استفاده می‌کنند. تمرینات کش مقاومتی اول توسط فیزیوتراپ‌ها برای بازتوانی ورزشکاران مصدوم استفاده می‌شد ولی بعد از چند سال مربیان بدنسازی و رشته‌های دیگر از اهمیت و کاربرد این تمرینات در کاهش آسیب دیدگی در ورزشکاران و بهبود آمادگی جسمانی شاگردان خود آگاه شدند. به همین دلیل اغلب مربیان و ورزشکاران شروع به استفاده از این تمرینات در برنامه‌های خود کردند.

از ویژگی‌ها خوب این کتاب داشتن تنوع حرکات و توضیحات کامل همراه با تصویر تمام حرکات می‌باشد که استفاده راحت و آسان از این کتاب را برای هر کسی فراهم کرده است. امید است که این کتاب در افزایش دانش مربیان و ورزشکاران مفید بوده و بتوانند حداکثر استفاده را از آن ببرند.

خواندن کتاب تمرینات کش مقاومتی‮‬ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۲۲۷۴۰۶۸
۱۴۰۰/۰۹/۲۰

عکس ها ک مهم ترین جزئه حذف کردین جمع کنید این مسخره بازیتون

ندا بانو
۱۴۰۰/۰۱/۰۶

عکسهای کتاب واضح نیستن انگار یجورایی سانسور شدن

کاربر ۲۴۲۵۴۶۹
۱۳۹۹/۰۸/۱۲

یکی از بهترینها برای علم تمرین

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۳۰-۹‬
دسته بندی
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۳۰-۹‬