با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند اثر باربارا دی آنجلیس

دانلود و خرید کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند

۲٫۶ از ۱۵ نظر
۲٫۶ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند  نوشته  باربارا دی آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند

کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند، اثر باربارا دی‌آنجلیس، کتابی برای درک بهتر و بیشتر زنان از مردان، درک بهتر آنان از خودشان و کمک به بهبود روابط زناشویی است. این کتاب با ترجمه مریم زوینی منتشر شده است.

درباره کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند یک اثر شنیدنی و مفید از باربارا دی‌آنجلیس است. او در این کتاب به زنان و مردان کمک می‌کند تا به شناخت بالایی از مردان برسند. این شناخت می‌تواند بر بهبود رابطه‌ی عاطفی و زندگی زناشویی شما موثر باشد.

اغلب مرد بودن به معنای پنهان کردن احساسات، تمایل به پیروزی در رقابت‌ها، نبرد با دنیای خشن و زمخت بیرونی، حفظ بقاء، داشتن استقلال شخصی و با کنترل بودن است. مردها توسط عاداتی کنترل می‌شوند که از نسل‌های قبل به آن‌ها منتقل شده است. مردان را والدین و اجتماع شرطی کرده‌اند؛ بدین معنی که ارزش‌هایی را به آنان آموزش داده‌اند که نهایتا آن‌ها را از صمیمیت و نزدیکی دور می‌کنند. اما اگر این‌ ویژگی‌ها را بشناسید، می‌توانید به تفاهمی دست پیدا کنید که زندگی‌تان را دگرگون می‌کند. بنابراین کتاب رازهایی درباره‌ی مردان؛ که هر زنی باید بداند به شما کمک می‌کند تا با شناخت خوبی از مردان، وارد رابطه‌ی صحیح شوید. و بتوانید رابطه‌تان را از بن‌بست نجات دهید.

خواندن کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند را به تمام زنان و مردان پیشنهاد می‌کنیم. اگر در یک رابطه‌ی عاطفی هستید، کتاب رازهایی درباره مردان؛ که هر زنی باید بداند می‌تواند به بهبود رابطه‌ی شما کمک کند.

درباره‌ی باربارا دی‌آنجلیس

باربارا دی آنجلیس، روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده‌ی آمریکایی در زمینه رشد شخصی در تاریخ ۴ مارچ ۱۹۵۱ متولد شده است. او کارشناسی ارشد خود را در روانشناسی از دانشگاه سیرا گرفته و دکترای خود را در روانشناسی از دانشگاه کلمبیا پسیفیک دریافت کرده است.

آثار باربارا دی‌آنجلیس از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از ۸ میلیون نسخه از آن فروخته شده‌است و در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌است. اولین کتاب او، چگونه می‌توان عشق ورزید؟ یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های زمان خود شد؛ و برنده جایزه Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال ۱۹۹۴ انتخاب شد. از میان کتاب‌های دیگر او می‌توان به آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟ رازهایی درباره‌ی مردان و راهنمای زناشویی موفق اشاره کرد

بخشی از کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند

بسیار خوب، اگر هنوز متوجه نشده‌اید، باید بگویم که موجودات فضایی به زمین آمده‌اند و در حال حاضر میان ما زندگی می‌کنند ــ اسم آنها «مرد» است. هنگامی که شما تفاوت‌های بیولوژیکی، روانی و اجتماعی ما را با آنها در نظر بگیرید، مردها واقعآ ممکن است متعلق به سیاره‌ای دیگر باشند. چند لحظه تأمل کنید و به کنارآمدن با شخصی فکر کنید که گذشته‌ای کاملا متفاوت دارد، با ارزش‌های کاملا متفاوتی بزرگ شده است و یاد گرفته به روشی کاملا متفاوت با شما فکر کند، رفتار کند و ارتباط برقرار نماید. تقریبآ غیرممکن است، نه؟ با وجود این، ما هر روز از زندگی‌مان، با ارتباط برقرار کردن با مردان، با این تضاد دست و پنجه نرم می‌کنیم. در واقع، کنار آمدن ما با مردان، خود یک معجزه است! 

همان‌طور که قبلا هم گفته‌ام، تفاوت میان زن و مرد سابقه‌ای طولانی دارد. هزاران سال است که زنان این تفاوت‌ها را پذیرفته‌اند، خودشان را با این تفاوت‌ها تطبیق داده‌اند و وظایفی را که از آنها انتظار می‌رفته انجام داده‌اند. ولی در اوایل قرن بیستم انقلابی به‌وقوع پیوست، انقلابی که در آن زنان خودشان را دیدند و در ضمن اصرار ورزیدند که مردان هم آنان را ببینند. زنان، برای نخستین بار، خواستار تساوی حقوق در تمام زمینه‌های زندگی شدند و در این تحول، از نقشی که طی سالیان دراز توسط مادران، مادربزرگ‌ها و مادرِ مادربزرگ‌هایشان ارائه شده بود خارج شدند. روش‌های جلوگیری از بارداری و ورود زنان به بازار کار به آنها استقلال جنسی و اقتصادی بخشید.

و درست به همین علت روابط بین زن و مرد دچار بحران گردید. مردها عادت کرده بودند که همواره بر همه‌چیز تسلط داشته باشند و از زنان هم انتظار داشتند که همیشه مطیع و فرمانبردار باشند. حالا زنان جواب می‌دادند: «نه، دیگر نمی‌خواهم این کار را بکنم.» حقیقت این بود که ما هنوز نمی‌دانستیم به عنوان «زنان جدید» چه کاری باید انجام دهیم. ما گیج شده بودیم و همین امر باعث شده بود که مردهایمان سردرگم‌تر شوند. درست مثل این بود که ما هنوز همان بازی را می‌کردیم، ولی تمام قوانین قدیمی دور ریخته شده بودند و قوانین جدیدی هم تصویب نشده بود. لحظه‌ای می‌خواستیم آزاد باشیم و لحظه بعد می‌خواستیم از ما مراقبت کنند. سرِ کار رفتیم و یاد گرفتیم که زندگی خودمان را تأمین کنیم، لیکن هنوز انتظار داشتیم که مردها در را برایمان باز کنند و بایستند تا ما اول عبور کنیم. التماس می‌کردیم که مردها قلبشان را به رویمان بگشایند و از ضعف‌هایشان با ما سخن بگویند، لیکن به محض دیدن ضعف آنها رویمان را برمی‌گردانیم. و این معیارهای دوگانه درحالی که ما را آزار می‌داد، باعث می‌شد مردان نیز به سرحدِّ دیوانگی برسند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
ما انتظار داریم مردها در مسایلی مهارت داشته باشند که هیچ آموزشی در خصوصشان ندیده‌اند ــ مسایلی که زنان در آنها مهارت کامل دارند ـمانند توانایی بیان احساسات، صمیمی بودن، تربیت کردن و عشق ورزیدن.
امین میاحی
ما زنان، طوری تربیت شده‌ایم که مردانمان را باهوش‌تر و بهتر از خود جلوه دهیم تا اطمینان یابیم ما را بیشتر دوست خواهند داشت. ما با این باور یک رابطه را شروع می‌کنیم که اگر زیادی خوب باشیم آن مرد دوست ندارد با ما باشد. بنابراین به سختی تلاش می‌کنیم تا او بهتر از ما ظاهر شود و خودمان را پایین‌تر و بدتر از آنچه واقعآ هستیم نشان می‌دهیم. ما برتری و صلاحیتمان را پنهان می‌کنیم، چون می‌ترسیم در نظر دیگران متکبّر و خودپسند جلوه کنیم.
امین میاحی
آن‌ها هم در مقابل ما را دوست بدارند. وقتی همه چیز خوب پیش می‌رود، فکر می‌کنیم مردها فوق‌العاده‌اند و زندگی بدون آنها میسر نیست،
کاربر ۴۵۹۴۳۶۰
حالا، من نمی‌گویم وقتی مرد شما بدرفتاری کرد با یک روزنامه به دماغ او ضربه بزنید، بلکه می‌گویم پاداش دادن برای بدرفتاری با شما به او یاد داده که به رفتارش ادامه دهد. وقتی مردی رفتاری غیرقابل قبول با شما دارد، چه باید بکنید؟ رنجش و خشمتان را به او ابراز کنید. منتظر پاسخ باشید که او فهمیده شما چه احساسی دارید و از رفتارش پشیمان است. دفعه آینده که چنین مشکلی پیش آمد، راهی پیدا کنید تا مشکلتان را با منطق و حساسیت حل کنید. بعد یکدیگر را ببوسید و آشتی کنید.
تابعی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۸/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۸-۴۹۲-۵
تعداد صفحات۳۱۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۸/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۸-۴۹۲-۵