با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب رسیدن به حال خوب اثر دیوید برنز

دانلود و خرید کتاب رسیدن به حال خوب

راهنمای قدم به قدم برای حل مشکلات

۲٫۷ از ۶ نظر
۲٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رسیدن به حال خوب  نوشته  دیوید برنز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
معرفی نویسنده
دیوید برنز

دیوید برنز نویسنده‌ی پرفروش آمریکایی و استاد بالینی روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه استنفورد است. او همچنین به عنوان محقق مدعو در دانشکده‌ی پزشکی هاروارد و سرپرست بخش روانپزشکی در مرکز ...

معرفی کتاب رسیدن به حال خوب

میکروکتاب رسیدن به حال خوب از جمله کتاب‌های آموزشی–درمانی است که به افراد کمک می‌کند بتوانند به اختلالات روحی-روانی خود خاتمه دهند. 

در هر بخش این میکروکتاب که خلاصه‌ای از کتاب اصلی است، تمریناتی برای اثربخشی بهتر آورده شده است.

 افراد با انجام این تمرینات می‌توانند به ابعاد مختلف احساسی خود نفوذ کنند و به درک از خویشتن برسند. این میکروکتاب به معنای واقعی کلمه حال بد شما را به حال خوب تبدیل خواهد کرد. این میکروکتاب، ویرایش دوم از کتابی است که ۱۰ سال پیش توسط دکتر برنز نوشته شده بود و بهبودهایی نسبت به نسخه اولیه دارد.

 خواندن کتاب رسیدن به حال خوب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت.

درباره دیوید برنز

دکتر دیوید برنز از جمله مهم‌ترین پایه‌گذاران علم شناخت درمانی است. او با استفاده از این روش موثر توانسته بیماران بسیاری که از مشکلات روحی و روانی رنج می‌بردند را درمان کند. در حال حاضر دکتر برنز به عنوان استادیار دانشگاه پنسیلوانیا مشغول فعالیت است. او توانسته به خاطر ابداعاتی که در درمان بیماران به کار گرفته، جوایز متعددی به دست آورد و کارنامه درخشانی داشته باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Mohamad-Reza Abolbashari
۱۴۰۱/۰۱/۲۵

سلام چرا شماره صفخات را اصلاح نمیکنید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
این جمله که «به نظرم می‌آید که شما انسان بسیار خوبی هستید» را به افراد مختلف می‌گویم. این جمله یک معنی دارد اما افراد از آن برداشت‌های مختلف می‌کنند. یکی خوشحال می‌شود، دیگری احساس ناراحتی می‌کند و برخی هم خجالت می‌کشند. هر احساسی که از این تعریف به خصوص به شما دست دهد، ناشی از نحوه اندیشیدن شما به موضوع است. این موضوع فقط در مورد اتفاقات و جملات مثبت نیست، نمونه حاد آن را می‌توانیم در موارد منفی هم پیدا کنیم. هر پیامی که به خودتان ارسال می‌کنید، این قدرت را دارد که احساسات شما را دگرگون کند.
molkeiran

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۶ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۲۸۶صفحه
نوع فایلEPUB