با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تحلیل استراتژیک اثر اریک سیگل

دانلود و خرید کتاب تحلیل استراتژیک

بینش‌هایی از مجله‌ی کسب و کار هاروارد

۳٫۱ از ۸ نظر
۳٫۱ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تحلیل استراتژیک  نوشته  اریک سیگل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تحلیل استراتژیک

کتاب تحلیل استراتژیک، بینش‌‌هایی از مجله کسب و کار هاروارد، درباره بهره‌گیری از داده‌هایی که سازمان‌ها در اختیار دارند، صحبت می‌کند و چرایی و چگونگی آن را توضیح می‌دهد.

این کتاب اثر اریک سیگل، ادوارد گلاسر، کازی کوزیرکو و توماس اچ داونپورت است که با ترجمه ثنا جهاندار در اختیار دارید. 

درباره کتاب تحلیل استراتژیک

کتاب تحلیل استراتژیک درباره مفهومی صحبت می‌کند که با نام آنالیتیکس می‌شناسیم. این مفهوم بر روی بهره‌گیری از داده‌هایی که سازمان‌ها در اختیار دارند، تاکید دارد. می‌توان گفت که سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ داده‌های زیادی در اختیار دارند اما عملا توانایی بهره‌برداری از آن را ندارند یا به طور کلی نمی‌دانند که این داده‌ها چه ثورت عظیمی برای سازمانشان به حساب می‌آید. با کمک این داده‌ها و تجزیه و تحلیل آن، سازمان‌ها می‌توانند مشتریانشان را بهتر بشناسند و از این طریق، مزیت رقابتی به دست بیاورند. علاوه بر این می‌توانند با به ‌کارگیری الگوریتم‌های یادگیری ماشین، درهای کسب‌وکارشان را به روی فرصت‌های جدید باز کنند و عملکردشان را بهبود بخشند.

کتاب تحلیل استراتژیک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب تحلیل استراتژیک اثری خواندنی و مفید برای مدیران تیم‌ها و کسب و کارهای بزرگ است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۷)
داده‌ها نیز در عصر اقتصاد دیجیتال (قرن حاضر) ارزشمند خواهند بود و به‌نوعی داده، نفت جدید است!
علیرضا
داده‌ها، مشکلات موجود را برایمان آشکار می‌کنند. داده‌ها نه‌تنها امکان تحلیل‌های گذشته‌نگر را فراهم می‌کنند؛ بلکه توانایی ما را برای تحلیل‌های آینده‌نگر افزایش می‌دهند.
کاربر ۲۶۵۰۱۰۹
بر اساس تحلیلی که در سال ۲۰۱۸ در نشریه فوربس منتشر شده، حدود ۵۷ درصد شرکت‌های نرم‌افزاری که به‌صورت بین‌المللی فعالیت می‌کنند، مدیر ارشد داده دارند و همه اینها حکایت از نقش پررنگ و تاثیر بسزای داده‌ها بر زندگی انسان‌ها دارند
kia
داده، نفت جدید است!
M
استفاده از عباراتی چون فروش اطلاعات، نشان‌دهنده شروع عصر تازه‌ای در زندگی بشر است. عصری که در آن داده‌ها بیش از پیش ارزشمندند. همان اندازه که نقش نفت در اقتصاد دو قرن اخیر انکارناپذیر است، داده‌ها نیز در عصر اقتصاد دیجیتال (قرن حاضر) ارزشمند خواهند بود و به‌نوعی داده، نفت جدید است!
kia
داده‌ها نه‌تنها امکان تحلیل‌های گذشته‌نگر را فراهم می‌کنند؛ بلکه توانایی ما را برای تحلیل‌های آینده‌نگر افزایش می‌دهند. استفاده از یادگیری ماشین، هوش مصنوعی و ابزارها و روش‌های مرتبط با آن، در حال اوج‌گیری است و همه اینها در افزایش سرعت و دقت تحلیل‌های ما موثرند.
kia
زمانی می‌توانیم از تجزیه‌وتحلیل به شکلی موفق استفاده کنیم که در کنار دسترسی به داده‌های باکیفیت و نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای قدرتمند، از فرهنگ مروج تصمیمات داده‌محور و مجموعه‌ای از مهارت‌های مربوطه نیز بهره‌مند باشیم. تعداد سازمان‌هایی که در مقیاس بالا به تمامی این قابلیت‌ها مجهز هستند، نسبتا اندک است.
نادر رنجه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۲۲۰۳-۹
تعداد صفحات۱۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۲۲۰۳-۹