با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب فلسفۀ ارتباطات اثر کنستانتین بودوریس

دانلود و خرید کتاب فلسفۀ ارتباطات

دیدگاه‌ها و بینش‌های معاصر

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فلسفۀ ارتباطات  نوشته  کنستانتین بودوریس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب فلسفۀ ارتباطات

کتاب فلسفۀ ارتباطات نوشته کنستانتین بودوریس و تاکیس پولاکاس است. ستارهای موجود در این کتاب، از منظر دیدگاه‌­ها و بینش­‌های معاصر، راه­‌های مختلفی را برای درک و تدقیقِ فلسفه‌­های ارتباطات ارائه می­‌دهند.

درباره کتاب فلسفۀ ارتباطات

نویسندگان فلسفه‌نگرِ ارتباط‌پژوه در این اثر، به تأملی عمیق در پدیده‌­های عصرحاضر، مانند انفجار اطلاعات و پیشرفت­‌های نوینِ فناوری­‌های ارتباطی و رسانه‌­ای یا استفاده­‌های بسیط از رایانه­‌ها و شبکه‌­ی وب جهان‌گُستر نظر دارند، و با توسل به ایده­‌های ناب میراث یونانی سعی کردند با بیانی صریح به ما کمک کنند که شیوه­‌های روا و قابل قبول فلسفیدن ارتباطات و چگونگیِ اندیشیدن آن را دریابیم و از پرتو آن به برقراری ارتباط مؤثر با این پدیدارها، دست یازیم. اگرچه هر مقاله با رویکرد، هدف و دامنه­‌ی بحث از سایر نوشتارها، متفاوت است، امّا اغلب آن­ها با این تصور که مسایل ارتباطات از دوران باستان تا دوران معاصر همچنان وجود دارند، همگرا هستند و هماره می­‌کوشند امید و توجه‌­مان را به بُنیان­‌های فلسفیِ علم ارتباطات که از سال‌­های دور در مباحثه‌­های عمومی، مناقشه­‌ها، مجادله­‌­ها، گفت‌­وگوها وگفتمان‌­های غالب بیشتر دانشکده‌­ها و دانشگاه­‌های جهان ریشه دوانده است با برترین تعامل‌­ها و تبادل­‌های گروه­‌های فکری و روشی این حوزه­ و رشته‌­ی علمی رویارو کنند.

خواندن کتاب فلسفۀ ارتباطات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مطالعه این کتاب برای استادان، پژوهندگان، کارشناسان و دانشجویان دوره‌­های تحصیلات تکمیلی در حوزه‌­های علوم ارتباطات، مطالعات فرهنگی و رسانه‌ای، فلسفه­، بلاغت و حکمت مفید و جذاب خواهد بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
علیرضا غلامی
۱۳۹۹/۰۷/۲۹

لدفن تخفیف بذارید🙏

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۸۸-۲۰-۰
تعداد صفحات۴۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۸۸-۲۰-۰