با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند اثر جان تی مالوی

دانلود و خرید کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند  نوشته  جان تی مالوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند

کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند نوشته جان تی مالوی است که با ترجمه شهرزاد فتوحی منتشر شده است.

 اشتباه نکنید! کتاب «چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟» نوشته‌ی جان تی. مالوی، مجموعه قوانینی برای گول زدن مرد‌ها و وادار‌ کردن آن‌ها به ازدواج نیست. این کتاب اطلاعات دقیق و معتبری درباره مردان در اختیار زنان می‌گذارد تا بتوانند در جستجوی مرد زندگی‌شان، تصمیم‌گیری‌هایی هوشمندانه داشته باشند.

هر زنی که از راهنمایی‌های کتاب «چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند؟» بهره بگیرد نه‌تنها شانس بیشتری‌ برای ازدواج خواهد داشت، بلکه احتمال این که با مردی دقیقا مطابق میلش ازدواج کند هم چند برابر است. در این کتاب گویا درباره راه و رسم های ازدواج، چگونگی تاثیرگذاری اولیه. گفتگو درباره ازدواج. ازدواج بعد از چهل سالگی، ازدواج با مردان بیوه و.... می‌شنوید.

خواندن کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شاد پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب چرا مردها با بعضی زن‌ها ازدواج می‌کنند

وقتی بت، یکی از محققان خوبم، گفت که مردانی که از ازدواج بیزار بودند مثل زنبورهایی گرداگرد او می‌چرخند، نسخه‌ای از تحقیقم در زمینه « چرا مردان ازدواج می‌کنند » را در اختیار او گذاشتم. این گزارش نشان می‌داد که اولین دلیلی که مردی از زنی می‌خواهد که با او ازدواج کند و این درخواست را از دیگری نمی‌کند، این است که هر زنی رفتاری منحصر به فرد با او دارد.

بت پس از آن که حدود یک ربع نگاهی به گزارش انداخت، گزارش را روی میز من گذاشت و مرا متهم به مردسالاری کرد. من برای لحظه‌ای جا خوردم. من بت را دوست داشتم و دلم می‌خواست به او کمک کنم، برای همین وقتی حالم بجا آمد، از او پرسیدم چرا چنین فکری به ذهنش رسیده است.

او گفت: « شما بر این باور غلط تکیه کرده‌اید که مردها به دلیل بعضی رفتارهای غلط زنان در زندگی‌شان با آنها ازدواج نمی‌کنند. این بی‌معنی است. در بیشتر موارد، در هر رابطه این مرد است که تصمیم می‌گیرد برای ازدواج آمادگی ندارد یا نمی‌خواهد ازدواج کند و او این تصمیم‌ها را بدون مشورت با زن می‌گیرد. مهم نیست بعضی زن‌ها چه رفتاری داشته باشند، به هر حال همیشه مردانی هستند که حاضر به ازدواج نیستند. اگر این نکته را متوجه نشوی، کل قضیه را نفهمیده‌ای. اگر می‌خواهی واقعاً کمکی به زن‌ها بکنی، به ما کمک کن این بی‌عرضه‌ها را قبل از این که رابطه را با آنها شروع کنیم بشناسیم ».

پس از آن که به بت گفتم بیش از سیصد زن در تحقیق در زمینه ازدواج با من همکاری کرده‌اند، و هیچ یک از آنها چنین چیزی را به من نگفته بود، از او عذرخواهی کردم. من باید قبول می‌کردم که او به نکته جالبی اشاره کرده بود. مصاحبه‌های من با مردان مجرد، نشان می‌داد که مردانی هستند که ازدواج نمی‌کنند. بت در مورد این که باید به زنان کمک کنم تا مردان متمایل به ازدواج را بشناسند هم حق داشت. من باید کمکی واقعی به آنها می‌کردم. به عنوان پاداش نگرش تازه‌ای که در اختیار من گذاشته بود، من او را مسئول طرح کردم.

در جستجوی مرد مناسب

محققان من همانند موارد قبلی به تحقیق در زمینه این طرح پرداختند. ابتدا بت، تمام نوشته‌ها و تحقیقات قبلی را که بایگانی شده بود مطالعه کرد. با این نگرش تازه من مصاحبه‌های‌مان را با مردان و زنانی که می‌خواستند ازدواج کنند و فیلم‌هایی که از دو گروه اصلی از مردان مجرد تهیه کرده بودیم بررسی کردم. سپس با بررسی‌های بیشتر تحقیق را گسترده‌تر کردیم، سپس به سراغ گروه‌های اصلی از مردان مجرد که در زمان مصاحبه هیچ گونه قصدی برای ازدواج نداشتند. ابتدا مصاحبه‌ها توسط مردان جوان انجام می‌شد، اما به بسیاری از مصاحبه‌ها پاسخ مردسالارانه داده می‌شد، که ما در اعتبار آنها تردید می‌کردیم. در واقع ما کل این تحقیقات را کنار گذاشتیم و دوباره تحقیق کردیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
فاطمه اسماعیلی
۱۳۹۹/۰۸/۰۳

واقعیتش این موضوع از موضوعاتیه که مردها هیچ وقت طرز فکر و استراتژی شون رو لو نمی دن! من همواره دنبال کتابایی بودم که بفهمم یک مرد مصمم درباره ازدواج چطور می اندیشه و رفتار می کنه و این مورد

- بیشتر
ب ت
۱۴۰۰/۱۰/۳۰

خیلی بد با اینکه همیشه سعی می کنم با دید باز بخونم وگارد نگیرم در مقابل اینطور مطالب روانشناسی این کتاب واقعا بد بود بیشترم شبیه کتاب امار هست پر از درصد و ناامید کننده نویسنده چون مرد هست خیلی

- بیشتر
کتاب 1984
۱۳۹۹/۱۲/۲۰

کتابیه که بهتره هرکسی قبل از ازدواج بخونه👌 و ترجمه ی عالی و روان

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۸)
اگر مردی تلفن نمی‌کند، دل‌تان شور نزند و به خودتان هم شک نکنید. شاید دلیل آن این باشد که با انتظارات غیرواقعی و نادرست او جور در نیامده‌اید.
کتاب 1984
در حدود ۸۰ درصد افراد مورد تحقیق، فکر می‌کردند اگر بخواهند می‌توانند دیگران را مجذوب خود کنند، اما تحقیق نشان داد که بیشتر افراد وقتی عمداً می‌خواهند جذاب باشند، لبخند گَل و گشادی می‌زنند که طرف مقابل آن را مصنوعی قلمداد می‌کند.
کتاب 1984
مردها زن‌هایی را که به خودشان علاقه دارند دوست دارند.
کتاب 1984
پیش از ازدواج، از ارائه خدمات برای مردان و انجام کارهای منزل آنها خودداری کنید. به او اجازه دهید کمی شما را لوس کند.
کتاب 1984
اگر مردی از ازدواج به عنوان بازی اقتصادی‌ای یاد کند که در آن زنان در پی به چنگ آوردن دارایی‌های آنان هستند، از آنها دور نشوید ... فرار کنید!
کتاب 1984
اگر در کنار مردان ثروتمند یا مهمی کار کنید و فکر کنید که باید با یکی از این مردان ازدواج کنید، خودتان بدترین دشمن خود خواهید شد. بهتر است واقع‌بینانه نگاه کنید. این مردان چه جور شوهرهایی خواهند بود؟ آیا دشواری‌های کاری‌شان (و وسوسه جمع کردن زن‌ها دور خودشان) زندگی مشترک خوشایندی را نوید خواهد داد؟
کتاب 1984
مردان جاافتاده به شدت تحت تأثیر مهربانی و توجه قرار می‌گیرند. خیلی از آنها با زنانی نامهربان که توجهی به آنها نداشته‌اند قرار گذاشته‌اند، ازدواج و زندگی کرده‌اند. این تجربه‌ها به آنها یاد داده است که شایستگی و محبت و مهربانی مهم‌تر از قیافه است.
کتاب 1984
شیوه زندگی بعضی از زنان جوان مبتنی بر میزان درآمد پدرشان است و برای مردی که نمی‌تواند این شرایط را فراهم کند تحمل آن سخت است. اگر زن جوانی این طور فکر کند، احتمال این که مجرد بماند خیلی زیاد می‌شود.
کتاب 1984
خیلی‌ها دوست یا پدر و مادری دارند که معتقد است او فقط باید با مردی با میزان موفقیت خاصی ازدواج کند. این افراد به قدری بر زن تسلط دارند که او بی‌چون و چرا از آشنایی‌هایش به خاطر آنها می‌گذرد. او مرد را به خانه می‌آورد تا مامان یا بابا او را رد یا قبول کنند. یا او را بیرون می‌برد و به دوستانش معرفی می‌کند، دوستانی که اصرار دارند او فقط با یک میلیونر ازدواج کند. این ناصحان معمولاً هر مرد جوانی را بی‌عرضه می‌خوانند، تا جایی که با پذیرش توصیه‌های آنها زن جوان بی‌شوهر می‌ماند.
کتاب 1984
در میان زنان ازدواج‌نکرده حدود چهل و پنجاه ساله، ما با تعدادی مواجه شدیم که چندین مورد ازدواج را به دلیل نپذیرفتن یکی از نزدیکان‌شان رد کرده بودند. بیشتر افراد در سن پنجاه سالگی از این که اختیار زندگی خود را به دست دیگری داده بودند، پشیمان بودند.
کتاب 1984

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۳-۱۱-۹
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۳-۱۱-۹