کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰ اثر پریسا فاضل کیا

دانلود و خرید کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰  نوشته  پریسا فاضل کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰

کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰  نوشته دکتر پریسا فاضل‌کیا مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس بیماری های پوستی شغلی ۲۰۲۰ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰ شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰ را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب بیماری‌های پوستی شغلی ۲۰۲۰ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴۷۲-۴
تعداد صفحات۱۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴۷۲-۴