با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب زندگی‌نامه‌ی تصویری هری هودینی اثر Saddle back

دانلود و خرید کتاب زندگی‌نامه‌ی تصویری هری هودینی

بزرگترین شعبده‌باز قرن

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زندگی‌نامه‌ی تصویری هری هودینی  نوشته  Saddle back  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زندگی‌نامه‌ی تصویری هری هودینی

زندگینامه تصویری هری هودینی، از مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان برای آشنایی با بزرگان جهان است که توسط انتشارات آموزشی Saddleback تهیه و تولید شده و سبک محتوای این کتاب کمیک است.

هری هودینی ملقب به سلطان و یک اسطوره در دنیای شعبده بازی دنیا متولد ۲۴ مارس ۱۸۷۴ است. او بعد از دیدن یک سری نمایش‌های شعبده‌بازی از یک شعبده باز فرانسوی به نام رابرت هودن به دنیای سحر و جادو علاقه‌مند شد و یک نام مستعار بر اساس همان شعبده‌باز فرانسوی به نام هری هودینی برای خود انتخاب نمود. این امر مصادف شد با انجام کارهای حیرت‌انگیز و بی‌نظیر نمایش‌های او که باعث شهرت  او نزد عام و خاص شد.

هودینی در نوع خود مردی بی‌نظیر و مبتکری منحصر بفرد در زمینه شعبده بازی بود . به‌طوری که بسیاری از بازی‌های معروف او مانند عبور از دیوار و زنده‌بگور شدن و فرارهای مختلف و ناپدید کردن اجسام بزرگ را بعد از او شعبده بازان بزرگی چون کریس آنجل، لنس بورتون و دیوید بلین انجام داده اند. او پدر شعبده‌بازی و تردستان معروف حاضر چون کاپرفیلد و آنجل و بلین شاگردان او محسوب می‌شوند.

 درباره مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به آهنگ حرکات تند و سریع و خواندن و درک سریع مطلب اشاره نمود، همچنین به علاقه‌مندان و خاصه دانش‌آموزان، ویژگی‌ها و اتفاق‌های تاریخی را آموزش می‌دهد. کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، ما را به مرزهای جدید هدایت می‌کنند، اکتشاف‌های دانشمندان را دنبال می‌کنند، با بی‌عدالتی و پیش‌داوری‌ها می‌جنگند و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند. 

کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، همچنین آموزش مهارت‌های استنتاجی، توسعه شخصیت‌ها، دیالوگ، انتقال مفاهیم و نتیجه‌گیری را آموزش دهد. بیوگرافی تصویری بزرگان اگر در کلاس درس توسط معلمان فهمیم استفاده شود، یک هدف مداخله‌گر با موفقیت بی‌چون‌ و چرا برای خواننده کوشا را فراهم می‌کنند.

از دیگر ویژگی‌های برجسته این کتاب می‌توان به طراحی تصاویر با کیفیت بالا و شکل‌های کاملا رنگی در کل کتاب اشاره نمود. همچنین گفتگوها و متون غیر تخیلی و واقعی با آهنگ حرکات سریع و آشنایی با شخصیت‌های نام‌آور و مشهور جهان را در تمامی صفحات می‌توان شاهد بود. 

خواندن مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطمئناً مطالعه این مجموعه همگان و مخصوصاً دانش‌آموزان را به علم و زندگی بزرگان علاقه‌مند خواهد کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰ صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۶۲-۷
تعداد صفحات۳۰صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۶۲-۷