با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مبانی مهندسی سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر اثر ابراهیم افشاری

دانلود و خرید کتاب مبانی مهندسی سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی مهندسی سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر  نوشته  ابراهیم افشاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب مبانی مهندسی سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر

کتاب مبانی مهندسی سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر نوشته ابراهیم افشاری و مسعود ضیائی راد یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته مهندسی مکانیک این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب تخصصی مبانی مهندسی سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است که ضمن ارائه روش‌های علمی و مهندسی در پرداختن به طراحی تجهیزات مرتبط با انرژی‌های تجدید پذیر، به جدیدترین و بروزترین کارهای انجام شده توسط محققین این حوزه نیز پرداخته است. علاوه بر آن، در این کتاب به جایگاه برخی از انواع این انرژی و مواردی از پیشرفت‌های انجام شده در ایران هم پرداخته شده است. در پایان هر فصل مسائلی برای تمرین و آمادگی بیشتر دانشجویان علاقه‌مند ارائه شده است.

سایر کتاب‌های ابراهیم افشاری

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۴۹-۶‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۴۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۴۹-۶‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬