با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
توت شیرین تلخ

دانلود و خرید کتاب توت شیرین تلخ

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب توت شیرین تلخ  نوشته  نگار خالدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب توت شیرین تلخ

توت شیرین تلخ اولین اثر نویسنده جوان نگار خالدی است که شامل ۱۹ داستاتک به هم پیوسته است که توسط نویسنده به زبان ترکی استانبولی ترجمه و به صورت دو زبانه منتشر شده است. شبنم عباسی نیز برای هر داستان یک تصویر مینمالیستی طراحی کرده است.

 داستان‌های کتاب به صورت مکالمات بین دو نفر  در طول ۵ سال نوشته شده است. نفر اول راوی اصلی داستان است که از اتفاقات متفرقه‌ای که در زندگی‌اش رخ داده صحبت می‌کند.

خواندن کتاب توت شیرین تلخ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر داستان کوتاه دوست دارید خواندن داستان‌های جذاب نگار خالدی را در کنار دیدن طرح‌های زیبای شبنم عباسی به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 بخشی از کتاب توتِ شیرینِ تلخ

- تا حالا توتِ شیرینِ تلخ خوردی؟

- توتِ شیرینِ تلخ؟! توت یا شیرینه یا بی مزه. اینی که تو گفتی اصلا وجود نداره.

- چرا، داره! من خودم خوردم. بعد از اون روزی که توت شیرین تلخ خوردم، همهٔ درخت‌های توت وسط بلوار، من رو یاد تلخی اون روز می‌ندازه!؛ روزی که از خواب بیدار شدم و هنوز صبحونه نخورده بودم که بحث همیشگی شروع شد، و من از خونه زدم بیرون. همون روزی که هیچ کس رو نمی‌شناختم که یه ساعت بتونم برم پیشش. یه نخ سیگار خریدم و راه افتادم تا یه جای مناسبی رو برای خودم و سیگارم پیدا کنم. گرم بود، گرسنه بودم، یه درخت توت کنار خیابون دیدم. وقتی توت خوردم شیرینیش برای چند لحظه لذت بخش بود ولی خوب که مزه مزه‌اش کردم تلخ بود؛ تلخ مثل دلیل اونجا بودنم!


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۱۱۹۶-۵
تعداد صفحات۴۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۱۱۹۶-۵