با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حکایت دولت و فرزانگی

دانلود و خرید کتاب حکایت دولت و فرزانگی

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکایت دولت و فرزانگی  نوشته  مارک  فیشر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی

کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر یکی از بهترین‌ها در حوزه موفقیت و کسب ثروت است که راهکارهای کاربردی کسب موفقیت را در قالب حکایت‌هایی جذاب بیان می‌کند. حکایت دولت و فرزانگی داستانی است درباره زندگی، اراده و راه موفقیت. داستانی که حقیقتی سودمند را تقویت می‌کند و با زبان ساده و کودکانه‌اش باعث می‌شود با ذهن نیمه‌هوشیارمان ارتباط برقرار کنیم و در زندگی‌مان دگرگونی‌های مثبت فراوان و عظیم بیافرینیم.

خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی

مارک فیشر در کتاب حکایت دولت و فرزانگی داستان زندگی جوانی را روایت می‌کند که از کارش ناراضی است و به دنبال راهی برای کسب موفقیت و ثروت می‌گردد. جوان قصه بنا به توصیه عموی خود به دیدن پیرمرد میلیونری می‌رود تا رموز موفقیت را از او بیاموزد. پیرمرد ثروتمند حکایت‌های مختلفی را برای جوان تعریف می‌کند و نکات اساسی را برای موفقیت به این جوان گوشزد می‌کند. با مطالعه کتاب حکایت دولت و فرزانگی تصویری روشن از راه زندگی و انگیزه و دانش کافی برای رسیدن به موفقیت به دست می‌آورید.

درباره مارک فیشر

مارک فیشر در ژوئیه سال ۱۹۶۸ در بریتانیا متولد شد. فیشر یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین نویسندگان، منتقدان و نظریه‌پردازان فرهنگی به شمار می‌رود. ازجمله مهم‌ترین آثار او می‌توان به گلف باز و میلیونر، حکایت ثروت فرزانگی، حکایت عشق و خوشبختی، حکایت دولت و فرزانگی، حکایت آن‌که دلسرد نشد، معبد میلیونرها، فروشنده و میلیونر، وصیت‌نامه میلیونر و راه و رسم میلیونرها اشاره کرد. فیشر در ۱۳ ژانویه سال ۲۰۱۷ از دنیا رفت.

 خواندن کتاب حکایت دولت و فرزانگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه دوست‌داران کتاب‌های انگیزشی و موفقیت

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۶/۱۳
شابک۶--۰۹--۸۹۰۵--۹۶۴
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۶/۱۳
شابک۶--۰۹--۸۹۰۵--۹۶۴