دانلود و خرید کتاب ما هشت‌پا را قرمز می‌کنیم استفانی بودن ترجمه احمد رمضانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب ما هشت‌پا را قرمز می‌کنیم


ما هشت‌پا را قرمز می‌کنیم نوشته استفانی بودن از مجموعه کتاب‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند نشر بوی کاغذ است.

نشر بوی کاغذ (بوکا) در تلاش است با تهیه و انتشار مجموعه داستان‌های «کودکان توانایی‌های متفاوت دارند» برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه گامی موثر در تسهیل ارتباطِ والدین، معلمان و گروه همسالان با کودک و نوجوان دارای نیازهای ویژه بردارد. منظور از کودک با نیازهای ویژه کودکی است که در روند آموزش، به توجه، امکانات و یا تدابیر ویژه‌ای – علاوه بر آنچه برای همۀ کودکان موجود است – نیاز دارد. آنچه مهم است باور به ارزشمندی این کودکان همچون تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران؛ و پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان – مانند سایر تفاوت‌های انسانی – است.

درباره کتاب ما هشت‌پا را قرمز می‌کنیم

کتاب داستان دختری به نام اِما را روایت می‌کند که در انتظار تولد برادرش است. برادری که با نشانگان داون به دنیا می‌آید. در این داستان آموزنده نحوه برخورد این پدر و مادر با اِما و اینکه او چه انتظاراتی باید از برادر کوچکش داشته باشد به زیبایی به تصویر کشیده شده باشد.

کتاب ما هشت‌پا را قرمز می‌کنیم در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است. 

خواندن کتاب ما هشت‌پا را قرمز می‌کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

مخاطبان اصلی این مجموعه صرفاً کودکان با نیاز‌های ویژه نیستند، بلکه این کتاب‌ها برای آموزگاران، کتابداران، والدین و همسالانی که با این کودکان سر و کار دارند نیز سودمند خواهد بود..


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۴٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۲۸ صفحه

حجم

۴٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۲۸ صفحه

قیمت:
۱۶,۵۰۰
تومان