با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شبکه‌سازی درون‌گراها

دانلود و خرید کتاب شبکه‌سازی درون‌گراها

راهنمای کاربردی ایجاد ارتباط آسان، رشد فردی و کاری برای افراد خجالتی، اجتماع‌گریز و درون‌گرا

۴٫۶ از ۸ نظر
۴٫۶ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شبکه‌سازی درون‌گراها  نوشته  دوورا زاک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب شبکه‌سازی درون‌گراها

کتاب شبکه‌سازی درون‌گراها نوشته دوورا زاک است که با ترجمه مینا خلج منتشر شده است. این کتاب راهنمای ارتباط موفق برای افراد خجالتی و اجتماع‌گریز است. به شما کمک می‌کند بتوانید با همه‌ی انسان‌ها ارتباط برقرار کنید.

درباره کتاب شبکه‌سازی درون‌گراها

وقتی کسی در گذشته روابط خوبی برقرار نکرده است، برای شبکه‌سازی سخت تلاش می‌کند و صرفاً قوانین مکتوب را دنبال می‌کند، خطر جدی در کمین اوست. چون هیچ پیش‌زمینه مرتبطی ندارد. هیچ ذهنیتی برای یادگیری ندارد. حتی داده‌ها به زبانی بیگانه بیان شده‌اند. اما این کتابی که در دست شماست به زبانی قابل فهم برای افراد درون‌گرا، سردرگم و اجتماع‌گریز نوشته شده است. 

درواقع تا به امروز کتاب‌های شبکه‌سازی برای افرادی نوشته شده‌اند که خلق‌وخوی متفاوتی دارند و برای آن‌ها شرایطی مهیا می‌کنند تا از پنیر خوردن در اتاقی شلوغ لذت ببرند.

نویسندگان برجستهْ سهواً از بقیه مردم دنیا چشم‌پوشی می‌کنند. چون ۵۰ تا ۷۰ درصد بقیه مردم نادیده گرفته می‌شوند، گمراه می‌شوند یا فریب می‌خورند. حالا زمان آن فرا رسیده است تا درون‌گراها هم سهم واقعی خودشان را از دنیای ارتباطات پس بگیرند.

این کتاب به افراد درون‌گرا کمک می‌کند بتوانند در حوزه کسب و کار موفق باشند.

خواندن کتاب شبکه‌سازی درون‌گراها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که تیپ شخصیتی درون‌گرا دارند و یا با این افراد در ارتباط هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب شبکه‌سازی درون‌گراها

قابلیت ذهنی

ماهیچه‌های انعطاف‌پذیر لازمه انعطاف جسمی هستند. و لازمه حفظ و یادگیری مهارت، تعهد همیشگی است.

انعطاف ذهنی یعنی در موقعیت‌های مختلف و موقع صحبت با مردم بتواند جواب مناسب بدهید؛ که این توانایی به پیشرفت مداوم نیاز دارد. لازمه سرعت ذهن، توانایی هماهنگی با شرایط در کم‌ترین زمان ممکن است.

دوستان عصب‌شناس (که همیشه در صحنه حضور دارند) این عارضه را الاستیسیته می‌نامند. الاستیسیته ذهنی قابل یادگیری و رشد است. این کلمه انعطاف طرزفکر ما در مواجه با موقعیت‌های مختلف را شرح می‌دهد. شیوه‌های جدید تفکر عامل ایجاد الاستیسیته ذهنی هستند.

از حل مشکل خلاقانه گرفته تا حل جدول کلمات متقاطع، هر چیزی که ذهن را باز کند به رشد ذهن سالم و انعطاف‌پذیر کمک می‌کنند. الاستیسیتهْ ذهن را تازه و آماده نگه می‌دارد تا در مواجهه با چالش سریع و خلاقانه واکنش نشان دهد.

با ارزیابی و شناخت ظرفیت‌ها، الاستیسیته ذهن شما افزایش می‌یابد. و هم‌چنین با آگاهی کامل از اولویت‌های‌تان بهتر می‌توانید خودتان را به تکامل برسانید. بدیهی است که خودشناسی به درک بهتر و پذیرش تفاوت‌های خودمان با دیگران می‌انجامد. و هم‌چنین تفاوت‌ها به اندازه شناخت شباهت‌ها اهمیت دارند.

ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید

اغلبْ قضاوت منفی نتیجه مقایسه اشتباه حال درونی خودتان با رفتار ظاهری دیگران است. شاید نیاز من به کار بی وقفه با نیاز استراحت و گفتگوهای مکرر شما در زمان کار در تضاد باشد. لازمه شناخت سبک مختلف افراد، ارتباطی فراتر از حدس و گمان اشتباه است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۲-۰۷-۰
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۲-۰۷-۰