اصول ایمنی کودک با ماماندکتر

دانلود و خرید کتاب اصول ایمنی کودک با ماماندکتر

آشنایی پدر و مادرها با ایمنی کودکان

۳٫۶ از ۱۰ نظر
۳٫۶ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول ایمنی کودک با ماماندکتر  نوشته  خدیجه ظریفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول ایمنی کودک با ماماندکتر

کتاب اصول ایمنی کودک با ماماندکتر نوشته دکترخریجه ظریفی و دکتر نرگس مظلومی است. این کتاب یکی از کتاب‌های مجموعه ماماندکتر است که به والدین کمک می‌کند تا بتوانند سلامت فرزندشان را تامین کنند.

درباره کتاب اصول ایمنی کودک با ماماندکتر

در زندگی مـدرن ناگزیریم از تکنولـوژی و لـوازم برقـی اسـتفاده کنيـم؛ امـا تکنولـوژی نباید ایمنی کـودک را بـه خطـر بياندازد و حفــظ ایمنی هـم نباید مانع آزادی کـودک شـود. متاســفانه عده زیادی از والدین به جای امـن کردن محيـط منـزل، کودک را محـدود می‌کننـد و بـا تنبيـه یـا اسـتفاده از جمـلات آمرانـه و محـدود کننـده مثـل: نکـن! نـرو! دسـت نـزن! بشـين و تکـون نخـور! مانـع از پيشـرفت روح خـلاق و مبتکـر کـودک شـده و تـلاش می‌کنند او را بـه موجــودی مطيــع تبدیــل کننـد. آنهــا در واقــع بــا ایــن روش مانــع رشــد خلاقيــت و نــوآوری در کـودک می‌شــوند. در ایــن کتــاب می‌خواهيــم بــا نــکات ایمنــی آشــنا شــویم و بدانيـم در هــر ســن و مکانـی بــه چــه نکاتــی باید دقـت کنيـم.

خواندن کتاب اصول ایمنی کودک با ماماندکتر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدین که سلامت فرزندشان برایشان مهم است پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
parisa
۱۴۰۰/۰۲/۲۶

کتاب خوبی بود ، اما کاش قیمت ش کمتر بود تا همه بتونن استفاده کنن، ایرادی که داشت پی دی اف بودن ش بود که امکان هایلایت مطالب وجود نداشت .

tadai
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

قیمت یک کتاب الکترونیک نباید دو سوم کتاب چاپی باشه. این قیمت خیلی خیلی نامعقول هست، به خصوص که pdf هست و نمیشه نکات مهم رو هایلایت کرد. و گرنه خود مطالب کتاب واقعا خوبه و اصلاح قیمتش سبب استفاده بیشتر افراد

- بیشتر
setare
۱۴۰۰/۰۲/۰۹

من نسخه چاپی خریدم اصلا به این قیمت نمیارزه این‌مطالب گفته شده رایگانش همه جا هست، متاسفم براتون من راصی نیستم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۳۰۳-۸۴-۹
تعداد صفحات۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۳۰۳-۸۴-۹