دانلود و خرید کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش آلیسون بارتل ترجمه محمدحسین بابایی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش اثر آلیسون بارتل

کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش

معرفی کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش

کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش؛ یافتن کمی آرامش و سکوت در میان کارها نوشته آلیسون بارتل و ترجمه محمدحسین بابایی، شامل پیشنهاداتی برای انجام بازی‌های لذت‌بخش و آموزنده با کودکان است.

درباره‌ی کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش

بازی یکی از بهترین راه‌های آموزش کودکان است. در حقیقت این فعالیت علاوه بر لذت‌بخش بودن به بچه‌ها کمک می‌کند تا تعامل با یکدیگر را یاد بگیرند. در برخی مهارت‌های خاص توانایی پیدا کنند و به قوه‌ی تخیلشان بال و پر بدهند. بچه‌ها از طریق بازی‌ها می‌توانند خود واقعی‌شان باشند و رشد کنند. آلیسون بارتل در کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش به طراحی و جمع‌آوری بازی‌های پرداخته است که می‌تواند به والدین، مربیان گروه سنی کودک و مراقبان کودکان کمک کند تا آن‌ها را سرگرم کنند و در حین سرگرمی، مفاهیم بسیاری یاد بگیرند. 

کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

والدین، مربیان و مراقبان کودک می‌توانند از محتوای کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش استفاده کنند.

بخشی از کتاب ۱۰۱ بازی آرامش‌بخش

دست‌های هم بازی من

روش بازی: بچه‌ها دونفر دونفر روبه‌روی هم می‌ایســتند، کف دست‌هایشــان را به هم می‌چسبانند و چشم‌هایشــان را می‌بندند. آن‌ها چند لحظه به همین حالت می‌ایستند تا گرمای دست‌های همدیگر را احســاس کنند. وقتی راهنمای بازی علامت می‌دهد ـ مثلا با ســوت یا زنگولــۀ کوچک ـ هر کودک، با چشم‌های بسته یک بار دور خودش می‌چرخد و بعد سعی می‌کند دست‌های هم بازی‌اش را پیدا کند. 

تکثیر خون آشام‌ها

وسایل مورد نیاز: تکه‌های تاخوردە کاغذ که فقط روی یکی از آن ها کلمە «خون آشام» نوشته شده

روش بازی: در شــروع این بازی «ترسناک»، هر کودک یک تکه کاغذ تاخورده تحویل می‌گیرد. فقط روی یکی از آن‌ها کلمە «خون آشــام» نوشــته شده و بقیه سفید هســتند. بعد از اینکه بچه‌ها فهمیدند خون آشام هستند یا نه، رازشان را مخفی نگه می‌دارند و به آرامی و بی سروصدا اطراف اتاق قدم می‌زنند. وقتی دو نفر به هم برمی‌خورند، از یکدیگر می‌پرسند: «تو خون آشامی؟» اگر هر دو آهسته جواب بدهند: «نه»، به راه خود ادامه می‌دهند؛ اگر یکی آهسته بگوید: «بله»، دیگری هم خون آشام می‌شود و هر کسی هم که با او برخورد کند خون آشــام می‌شــود. بازی بعد از پنج‌دقیقه تمام می‌شود و افراد باقی‌مانده‌ای که خون آشام نشده‌اند خود را معرفی می‌کنند. 

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات صابرین

مشاهده همه

نظرات کاربران

zok
۱۴۰۱/۰۸/۰۸

برای معلمان و بازی در کلاس عالی

کاربر ۱۸۳۸۷۶۱
۱۳۹۹/۰۵/۲۴

تقریباً خوب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۴٫۰ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۱۱۶ صفحه

حجم

۴٫۰ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۱۱۶ صفحه

قیمت:
۳۸,۰۰۰
تومان