با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب زندگی باید قرآنی باشد اثر محمود زارعی

دانلود و خرید کتاب زندگی باید قرآنی باشد

زندگی قرآنی در نگاه رهبر معظم انقلاب

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زندگی باید قرآنی باشد  نوشته  محمود زارعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زندگی باید قرآنی باشد

کتاب زندگی باید قرآنی باشد نوشته محمود زارعی است. این کتاب به زندگی قرآنی در نگاه رهبر معظم انقلاب می‌پردازد. این کتاب یک راهنما برای هدایت و رستگاری است.

درباره کتاب زندگی باید قرآنی باشد

قرآن، خودش را به زبان‌های مختلف تعریف می‌کند؛ از جمله اینکه می‌فرماید: «إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ یهْدِی لِلَّتِی هِی أَقْوَمُ»؛ این قرآن، به راهی که استوارترین راه‌هاست، هدایت می‌کند؛ یعنی قرآن، انسان را به بهترین راه، بهترین کار، بهترین نظام، بهترین شیوه، بهترین اخلاق و بهترین روش‌های عمل فرد و جامعه هدایت می‌کند. امروز همه بشر محتاج قرآنند؛ اما ما مسلمانان اگر به قرآن عمل نکنیم، خسارتمان، بیشتر از دیگران است؛ چون ما این نسخه و این دستورالعمل را داریم، تجربه تاریخی آن را هم داریم. بشریت در صدر اول به برکت عمل به قرآن، در علم، در اخلاق، در عمل و در پیشرفت‌های گوناگون مادی و معنوی، اوج پیدا کرد. قرآن، همیشه زنده است. قرآن، نیازهای انسان را مورد توجه قرار می‌دهد. قرآن در هر عصری می‌تواند بهترین نسخه سعادت انسان‌ها باشد. این کتاب با ساسا قرار دادن قرآن به عنوان راهنما، خوانندگان را هدایت می‌کند.

خواندن کتاب زندگی باید قرآنی باشد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی قرآنی موفق پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب زندگی باید قرآنی باشد

شکلات هر جامعه‌ای با قرآن حل خواهد شد. با معارف قرآنی، مشکلات حل می‌شود. قرآن راه حل معضلات زندگی بشر را به فرزندان آدم هدیه می‌کند؛ این وعدهٔ قرآنی است و تجربهٔ دوران اسلام هم، این را نشان داده. هر چه ما به قرآن نزدیک‌تر شویم، هر چه عمل قرآنی در میان ما -چه در روح ما، چه در اعمال جسمانی ما، چه در فرد ما، چه در اجتماع ما- بیشتر شود، به سعادت، به حل مشکلات و معضلات نزدیک‌تر می‌شویم.

عزت در سایهٔ قرآن است، رفاه در سایهٔ قرآن است، پیشرفت مادی و معنوی در سایهٔ قرآن است، اخلاق نیک در سایهٔ قرآن است، سلطه و غلبهٔ بر دشمنان در سایهٔ قرآن است. ما ملت‌های مسلمان اگر این حقایق را به‌درستی درک کنیم و در راه رسیدن به این هدف‌ها تلاش کنیم، یقیناً بهره‌های زیادی خواهیم برد. 

این مسابقات و این جلسات بهانه است برای مطرح شدن قرآن و نزدیک شدن به حقیقت قرآن و روح قرآن. تلاوت هم یک وسیله‌ای است برای رسیدن به حقیقت قرآن، فراگرفتن معارف قرآن، شکل دادن به زندگی فردی و اجتماعی در سایهٔ قرآن؛ هدف این‌هاست.

اگر در جوامع بشری قرآن حاکم باشد، هم سعادت دنیا هست، هم علوّ معنوی هست. راه سلامت را، راه امنیت را، راه امنیت روانی را قرآن به روی ما باز می‌کند؛ راه عزّت را قرآن به روی ما باز می‌کند؛ راه زندگی درست را و سبک زندگی سعادت‌آمیز را قرآن به روی ما باز می‌کند. ما از قرآن دوریم. اگر با قرآن آشنا شویم، با معارف قرآن انس پیدا کنیم و فاصلهٔ خودمان را با آن چیزی که قرآن برای ما خواسته است، بسنجیم، حرکت ما سریع‌تر خواهد بود؛ راه ما، روشن‌تر خواهد بود؛ هدف این است

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۰۹-۲۸-۹
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۰۹-۲۸-۹