با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مشتری اتوماتیک

دانلود و خرید کتاب مشتری اتوماتیک

راه‌اندازی کسب‌وکار اشتراکی در هر زمینه‌ی صنعتی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مشتری اتوماتیک  نوشته  جان واریلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مشتری اتوماتیک

کتاب مشتری اتوماتیک نوشته جان واریلو بنیانگذار  شرکت سیستم سازنده ارزش است، که به صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کند ارزش کسب‌وکار خود را افزایش دهند. در حقیقت او به راه‌اندازی کسب‌وکار اشتراکی در هر زمینه‌ی صنعتی کمک می‌کند.

درباره کتاب مشتری اتوماتیک

در طی دو دهه، جان واریلو به صاحبان کسب‌وکارها کمک کرده تا شرکت خود را با بالاترین قیمت ممکن به فروش برسانند. او مزایای ساخت یک کسب‌وکاراشتراکی را دیده و تجربه کرده است. این تجربه را هم در کمک به سایرین، و هم در زمانی که خودش صاحب کسب‌وکار بوده، به دست آورده است. او کتاب دیگری به نام «ساخته شده برای فروش» را نیز تالیف کرده است که یکی از کتاب های پرفروش آمازون است.

کتاب مشتریان اتوماتیک به طور دقیق توضیح می‌دهد که چطور می‌توانید ذهنیت خود را از فروش محصول یا خدمات به مشتریان دور کرده و به سمت ساخت کسب‌وکاری که فروش قابل تکرار دارد، ببرید. در این کتاب برای هر یک از 9 مدل اشتراکی شناسایی شده، شرکت هایی را بعنوان نمونه معرفی کرده است.

فرض اساسی این کتاب آن است که «مشترکان»، بهتر از «مشتریان» هستند. اگر مشترک نداشته باشید، هر ماه، شمارنده تعداد فروش‌های شما مجددا روی صفر تنظیم می‌شود و شما مدام برای تکمیل دفتر ثبت وضعیت کسب‌وکار خود استرس دارید. اما وقتی مشترک داشته باشید، میدان دید بهتری پیدا می‌کنید و می‌توانید کسب‌وکاری بسازید که با قیمت بهتری به فروش برسد.

خواندن کتاب مشتری اتوماتیک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

با خواندن کتاب مشتریان اتوماتیک شما در هر زمینه تجارت که مشغول به فعالیت هستید، یک مدل اشتراک سودآور بسازید.

بخشی از کتاب مشتری اتوماتیک

قدرتمندترین عامل برای افزایش امتیاز قابل فروش بودن شرکت شما آن است که این شرکت تا چه حد می‌تواند بدون شما، یعنی مالک آن، به کار خود ادامه دهد. این عامل به تنهایی می‌تواند تعداد بسیار زیادی از صاحبان کسب‌وکار را که بهترین فروشنده‌های حوزه فعالیت خود هستند، از دایره رقابت خارج کند. راز تبدیل شدن به یک کسب‌وکار ارزشنمد آن است که نوعی درآمد تکرارشونده بسازیم که بدون نیاز به فروش مجدد هر ماهه محصولات و خدمات خود به مشتری، و از طریق فروش اشتراک، به دست می‌آید.

برای درک بهتر تاثیر درآمدهای تکرارشونده بر ارزش شرکت‌ها، باید بدانید وقتی خریداران قصد خرید یک کسب‌وکار را دارند، دقیقا چه چیزی می‌خرند. اکثر صاحبان کسب‌وکارها انتظار دارند خریداران شرکتشان برای موفقیت‌های گذشته آنها ارزش قائل شوند؛ مثلا سود سال گذشته یا جوایز صنعتی که دریافت کرده‌اند. تجربه من نشان می‌دهد خریداران، وقتی قصد خرید یک شرکت را دارند، فقط یک چیز را خریداری می‌کنند: جریان آینده سودهای شرکت.

به عنوان مثال، در صنعت تامین امنیت خانه‌ها، شرکت‌ها دو نوع درآمد دارند: ۱) درآمد حاصل از نصب تجهیزات (که وقتی به خانه یا دفتر شما می‌آیند تا یک صفحه‌کلید نصب کنند یا سیم‌کشی انجام دهند، به دست می‌آید)، و ۲) درآمد حاصل از مانیتورینگ و نظارت (که در قالب پرداخت‌های ماهانه برای نظارت بر تجهیزات نصب شده و کنترل آنها دریافت می‌کنند).

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
m.a.b
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

قعا یکی از جذاب ترین انواع مدل درآمدی، مدل درآمد اشتراکی است. اگر امکانش هست کتاب کامل را هم در طاقچه قرار دهید🙏

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۳ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۲۲۳صفحه
نوع فایلEPUB