با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیقراری

دانلود و خرید کتاب بیقراری

خاطرات رمضان علی راستگو

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیقراری  نوشته  شهاب احمدپور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیقراری

کتاب بیقراری، اثر شهاب احمدپور، مجموعه‌ای خواندنی و جذاب از خاطرات رمضان‌ علی راستگو، یکی از رزمندگان آزاده‌ی شهر رشت است. 

درباره‌ی کتاب بیقراری

جنگ، دو رو دارد. یک چهره‌ی آن نابودی، تخریب، آزار و اذیت و دردی است که همراه خودش به همه‌جا می‌آورد و چهره‌ی دیگرش، فداکاری‌های زنان و مردان آزاده و وطن‌دوست است. افرادی که با شجاعت از جان، مال و عزیزان خود گذشتند. می‌دانستند در راهی قدم می‌گذارند که به جز درد و غم و اندوه چیزی برایشان ندارد. اما به ارزش فداکاری‌ که در حق دیگران می‌کردند، واقف بودند. آن‌ها به خوبی می‌دانستند همه‌ی آنچه که امروز تجربه می‌کنند، به داشتن و ساختن فردایی بهتر کمک می‌کند. رمضان علی راستگو یکی از همین انسان‌های فداکار و آزاده‌ای است که در زمان جنگ بین ایران و عراق، در دست عراقی‌ها اسیر بود. شهاب احمدپور در کتاب بیقراری، به پای این خاطرات نشست و آن‌ها نوشت. بیقراری، از روزها و اتفاقاتی می‌گوید که خواندنشان هم آنچنان آسان نیست. تا چه رسد به دیدن و تجربه کردنش. بیقراری از تجربه‌ی اسارت می‌گوید و همراه با تمام برگشت‌هایی که به عقب دارد، مجموعه‌ای خواندنی برای شناختن چهره‌ی جنگ است.  

کتاب بیقراری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر از خواندن خاطرات شهدا، رزمندگان و آزادگان لذت می‌برید، شما را به خواندن کتاب بیقراری دعوت می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۸۷-۰-۶
تعداد صفحات۱۶۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۷۵-۸۷-۰-۶