با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مصریان باستان و همسایگانش:همراه با فعالیت‌های آموزشی

دانلود و خرید کتاب مصریان باستان و همسایگانش:همراه با فعالیت‌های آموزشی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مصریان باستان و همسایگانش:همراه با فعالیت‌های آموزشی  نوشته  ماریان بروایدا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مصریان باستان و همسایگانش:همراه با فعالیت‌های آموزشی

ماریان بروایدا، پژوهشگر تاریخ برای عموم است. «مصریان باستان و همسایگانش» به شما نشان می‌دهد زندگی برای مصریان و همسایگانشان(یعنی مردمی از فرهنگ‌های دیگر که در مجاورت مصر می‌زیستند)، چگونه بوده است. بین النهرینی‌ها، نوبه‌ای‌ها، هیتی‌ها، سوریانی‌ها، لیبیایی‌ها و مردم شهرهای اِربلا، عیلام، شوش و ماری، همگی در سرزمین‌های نزدیک و تقریباً همزمان با مصریان باستان می‌زیستند. این کتاب در باره‌ مصریان باستان و سه سرزمین همسایه‌اش بین‌النهرین، نوبه و هیتی است. «مصریان باستان و همسایگانشان» با زندگی نخستین فرعون مصر که پنج هزار سال پیش حکومت می‌کرده آغاز می‌شود و با شکست کلئوپاترا به دست رومیان در سی سال پیش از میلاد پایان می‌یابد. یعنی فاصله‌ی زمانی نزدیک به سه هزار سال. «گری بَکمن» استاد مطالعات و بررسی‌های هیتی و بین‌النهرینی دانشگاه میشیگان در مقدمه‌ کتاب گفته است: «این کتاب حاوی اطلاعات مفیدی است؛ پروژه‌ها و فعالیت‌های متنوعی معرفی می‌کند و به این ترتیب دری به زندگی مردمانی در جهان باستان مانند مصریان، بین‌النهرینی‌ها، نوبه‌ای‌ها و هیتی‌ها می‌گشاید. تمام فعالیت‌ها به درستی بازتاب اعمال و آیین‌های باستانی است و می‌توان آن‌ها را با وسایلی که در همه جا به سهولت یافت می‌شود انجام داد. پس این فعالیت‌ها را در خانه انجام دهید. آیا می‌خواهید مانند یک مصری لباس بپوشید و راه بروید؟ مانند یک هیتی غذا بخورید؟ مانند یک نوبه‌ای خانه بسازید؟ فقط از دستورات این کتاب پیروی کنید!»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Sepanta
۱۳۹۹/۰۷/۲۲

این کتاب برای بچه های دبستانی و دوره راهنمایی مناسب می باشد و کاردستی های متعددی نیز در آن به چشم می خورد ولی هیچ اطلاعات جامعی در خصوص فراعنه و تاریخ آنان به شما نمی دهد من بیشتر به

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۱۱-۸۶۰-۰
تعداد صفحات۱۸۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۱۱-۸۶۰-۰