با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند

دانلود و خرید کتاب دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند

کتاب دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند یکی از سخن‌رانی‌های انگیزشی جُول اُوستین، کشیش پرطرفدار کلیسای لیکوود است.

او در این اثر که دنباله‌ای بر کتاب قدرت من هستم است درباره دو کلمه مهم و تاثیرگذار در زندگی سخن گفته است.

درباره کتاب دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند

جُول اُوستین، در کتاب پرفروش قبلی خود به نام قدرت من هستم، به این نکته اشاره کرد که هر کلمه‌ای بدنبال عبارت من هستم ذکر شود، همواره بدنبال گوینده‌اش خواهد آمد. حالا در اثر حاضر که نسخه‌ای فشرده است جُول تاکید دارد اگر ما دست از انتقاد از خودمان برداریم، به جایش قدرت درونی، استعدادهای طبیعی، و توانایی‌های بالقوه‌مان را کشف خواهیم کرد و زندگی‌ای سراسر قدرت و سرور را تجربه می‌کنیم که خداوند برای شما خواستار است. شما نیز با تمرکز بر من هستم! خود به سطحی جدید دست یافته و برکت خداوند را در زندگی‌تان تجربه کنید.

خواندن کتاب دو کلمه‌ای که امروز زندگی‌تان را تغییر می‌دهند را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت.

بخشی از کتاب دو کلمه‌ای که امروز زندگیتان را تغییر می‌دهند

کلمات ما به پیشگویی‌هایی تبدیل می‌شوند که منجر به واقعیت می‌شوند. اگر به افکار خود اجازه دهید که شما را شکست دهند و سپس به ایده‌های منفی را از طریق کلماتتان جان بدهید، اعمال شما نیز در همان راستا شروع به فعالیت می‌کنند.

باید کلمات خود را در مسیری قرار دهید که می‌خواهید زندگی‌تان در آن قرار گیرد. شما نباید با صحبت کردن از شکست، انتظار پیروزی داشته باشید. شما نمی‌توانید از کمبود صحبت کنید و انتظار وفور نعمت داشته باشید. آنچه را که می‌گویید، تولید خواهید کرد. اگر می‌خواهید بدانید پنج سال بعد چگونه خواهید بود، فقط کافی است به آنچه در مورد خودتان می‌گویید، گوش دهید. با کلماتی که بر زبان می‌آوریم، هم می‌توانیم آینده‌مان را مقدس کنیم و هم می‌توانیم آن را نفرین کنیم.

درباره جول اوستین

جول اوستین با نام کامل جول اسکات اوستین در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است. او یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست. خطابه‌های تلویزیونی او توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود. جول اوستین نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز است. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۹۱صفحه
نوع فایلEPUB