با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مجموعه ادعیه و اذکار، نمازها، صلوات، اذکار، حرزها و نیایش های امام رضا (ع)

دانلود و خرید کتاب مجموعه ادعیه و اذکار، نمازها، صلوات، اذکار، حرزها و نیایش های امام رضا (ع)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه ادعیه و اذکار، نمازها، صلوات، اذکار، حرزها و نیایش های امام رضا (ع)  نوشته  شیخ عباس قمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجموعه ادعیه و اذکار، نمازها، صلوات، اذکار، حرزها و نیایش های امام رضا (ع)

کتاب حاضر که به‌نشر آن را به چاپ رسانیده، مجموعه ادعیه و اذکار، نمازها، صلوات، اذکار، حرزها و نیایش های امام رضا (ع) است.

این کتاب در پنج بخش مفهوم زیارت و آداب آن را تشریح کرده است. همچنین، نگاهی کوتاه به زندگی امام رضا(ع)، مجموعه‌ای از زیارات، ادعیه، اذکار، صلوات، نماز، حرز و نیایش‌های امام رضا(ع) به صورت دسته‌بندی شده برای بهره‌مندی زائران امام علی‌بن ‌موسی‌الرضا(ع) در این کتاب آمده است.

بخش اول این کتاب، نگاهی گذرا به زندگی امام رضا (ع) دارد و حدیث شریف سلسله‌الذهب، زیارت و آداب زیارت امام رضا (ع) بیان می‌شود.

بخش دوم کتاب شامل ادعیه امام رضا (ع) است که در این بخش دعای بعد از زیارت امام رضا (ع)، دعای وداع با امام رضا (ع)، دعای معروف رضویه و دعای امام رضا (ع) در قنوت نماز جمعه برای تعجیل امر ظهور آمده است.

بخش سوم زیارات امام رضا (ع) است؛ از جمله فضلیت و کیفیت زیارت امام رضا (ع)، زیارت امام رضا (ع) در روز بیست و سوم ذی‌الحجه، زیارات جامعه کبیره، وارث و امین‌الله است.

بخش چهارم کتاب، نمازها، صلوات، اذکار‌، حرزهای امام رضا (ع) و آداب تلاوت قرآن است و بخش پایانی کتاب هم در ۸ فراز، نیایش‌های امام رضا (ع) را در باب انس با خدا، عرض ادب به ساحت پیامبر گرامی اسلام(ص)، شهادت خویش و فرزندش  مهدی، خاندان و یاران خویش، سیاست، عبادت‌ها‌، دفع شر و بلا و درمان بیماری‌ها بیان می‌کند.

 خواندن کتاب مجموعه ادعیه و اذکار، نمازها، صلوات، اذکار، حرزها و نیایش های امام رضا (ع) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دوست داران اهل بیت (ع) به ویژه زائران و عاشقان امام رضا (ع).


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۲۳۲-۹۰-۳
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۲۳۲-۹۰-۳