با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افسران حفاظت حرفه‌ای؛ جلد ۳

دانلود و خرید کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ جلد ۳

وظایف افسران حفاظت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ جلد ۳  نوشته  عادل  شیرازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ جلد ۳


کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ جلد ۳، اثر عادل شیرازی و عارف شیرازی، مسائل مرتبط با امور حفاظت و امنیت را به طور کامل بررسی می‌کند.

درباره‌ی کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ جلد ۳

کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ جلد ۳ نوشته‌ی عادل شیرازی و عارف شیرازی، به مبانی و اصول امنیت و حفاظت می‌پردازد. مسائل مرتبط با امور حفاظت و امنیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا هر مامور و افسر و همچنین مدیران امنیتی و حفاظتی باید بر این مباحث اشراف کامل داشته باشند. در کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ مبانی و اصول امنیت و حفاظت موضوعات حفاظت از دارایی، تکامل حفاظت، نقش افسران حفاظت، رهبری تیم حفاظتی و برنامه ریزی به طور مفصل مورد بررسی قرارگرفته است. در انتهای هر فصل نیز به منظور یادگیری بهتر، از مطالب ارائه شده تعدادی سوال به صورت چهار گزینه‌‌ای و صحیح و غلط ارائه شده است.

کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ جلد ۳ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالب کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ مبانی و اصول امنیت و حفاظت برای تمامی کارکنان سازمان اطلاعاتی ایران جهت حفظ امنیت ملی کاربرد دارد.کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ مبانی و اصول امنیت و حفاظت نوشته‌ی عادل شیرازی و عارف شیرازی، سعی دارد تا مباحث مورد نظر در امور وظایف یک افسر حفاظت را به طور مفصل مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰-۴۷-۷
تعداد صفحات۱۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰-۴۷-۷