با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
IRAN SELBST ERLEBT

دانلود و خرید کتاب IRAN SELBST ERLEBT

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب IRAN SELBST ERLEBT  نوشته  اندرا روشکه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب IRAN SELBST ERLEBT

کتاب IRAN SELBST ERLEBT  نوشته اندرا روشکه است. نویسنده در این کتاب ایران را گشته است و خاطرات و مشاهداتش را به زبان آلمانی منتشر کرده است.

درباره کتاب IRAN SELBST ERLEBT

آندریا روشکه عکاس و نویسنده و سیاحت‌گر آلمانی می‌گوید برای نوشتن کتاب «ایران» که با همت موسسه الهدی و انیستیتوی حافظ در آلمان چاپ شده است، در۶ هفته، ۱۰ هزار کیلومتر در ایران سفر کرده و ۶۰ شهر را دیده است، کتابش هم به این مساله تاکید دارد که سفر به ایران هیچ خطری را در پی نخواهد داشت. او در مصاحبه ای در باب ایران و کتابش گفته است: من بعد از انتشار این کتاب، شاهد بودم که خیلی‌ها به این اثر رجوع کردند و مایل به سفر به ایران شدند و به همین دلیل من فکر می‌کنم که کارکرد و بازخورد اصلی این کتاب این بود که ثابت کرد سفر به ایران اصلا موضوع مشکل داری نیست و به سادگی محقق می‌شود.

خواندن کتاب IRAN SELBST ERLEBT را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ایران که زبان آلمانی می‌دانند پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahya
۱۳۹۹/۰۳/۲۰

من چون خودم مدرک زبان دارم همش تو کتاب های خارجی رو میخونم این خوب بود ولی بعضی از حرفاش معنی خوبی نداشت برای همین چهار ستاره با عشق ❤❤

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۷ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۶۶۷-۵
تعداد صفحات۲۱۷صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۶۶۷-۵