با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول مربی‌گری خصوصی حرفه‌ای

دانلود و خرید کتاب اصول مربی‌گری خصوصی حرفه‌ای

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول مربی‌گری خصوصی حرفه‌ای  نوشته  راد مک‌دونالد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول مربی‌گری خصوصی حرفه‌ای

کتاب اصول مربی‌گری خصوصی حرفه‌ای نوشته راد مک دونالد و دنیلا گوود و آدام جانگزما با ترجمه فاطمه مسعودی مقدم و منا عادل و پریسا فخارزاده منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است. این کتاب با نگاهی دقیق و صحیح روش‌های مربی‌گری خصوصی را بررسی می‌کند.

درباره کتاب اصول مربی‌گری خصوصی حرفه‌ای

وقتی صحبت از بهبود سلامتی می‌شود، مربی خصوصی یکی از آن مولفه‌های کلیدی روابط انسانی است. مربیگری خصوصی تلاش یک فرد در راهنمایی فرد دیگر برای رسیدن به بیشترین سطح تندرستی است.

چه در ورزش، رویدادهای ورزشی، لذت از حرکت، و یا میل به تناسب اندام، بیشتر مربیان خصوصی کار خود را به عنوان مشتریان مشتاق ورزش آغاز می‌کنند.

مردم از روشهای مختلفی از قبیل باشگاه‌های تناسب اندام، گروه‌های تناسب اندام، تجهیزات ورزشی خانگی، ویدیوهای ورزشی، کتاب‌ها و مجلات به سراغ تناسب اندام می روند.

به‌عنوان رهبران آینده تناسب اندام، مربیان خصوصی منبع قابل اعتمادی از دانش تناسب اندام هستند و تمرین‌های ایمن و موثری را ارائه می‌دهند.

برای اینکه به مربی خصوصی نمونه‌ای تبدیل شوید، باید اشتیاق کافی برای یادگیری و تمایل کافی برای بالا بردن مهارت‌های خود به صورت مکرر داشته باشید. دانش قوی، برنامه‌نویسی اصولی را ضروری می‌کند.

موفقیت  یک مربی خصوصی مستقیماً به موفقیت و رضایت مشتری وابسته است. توانایی پرسش سوال‌های اساسی از مشتری و درک مسیر مشتری از مهمترین عوامل در دستیابی به موفقیت طولانی مدت است.

خواندن کتاب اصول مربی‌گری خصوصی حرفه‌ای را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش و کسانی که دوست دارند زندگی پرنشاط‌‌ ‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۰۴-۰‬
تعداد صفحات۳۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۰۴-۰‬