با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آمادگی جسمانی در دوران بارداری

دانلود و خرید کتاب آمادگی جسمانی در دوران بارداری

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آمادگی جسمانی در دوران بارداری  نوشته  جولیا.دی. پائولو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آمادگی جسمانی در دوران بارداری

کتاب آمادگی جسمانی در دوران بارداری نوشته جولیا دی پائولو با ترجمه نگار برقعی و دیگران منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است. این کتاب با نگاهی دقیق و صحیح آمادگی جسمانی در دوران بارداری را بررسی می‌کند.

درباره کتاب آمادگی جسمانی در دوران بارداری

این کتاب ضمن اشاره به مفاهیم و تغییرات دوران بارداری، تمریناتی را ارائه نماید که با نیازهای فردی و سطوح آمادگی جسمانی (از مبتدی، متوسط و پیشرفته) طی دوره‌های سه ماه اول، دوم و سوم بارداری و سه ماهه پس از زایمان مطابقت دارند. هدف این تمرینات عمدتاً حفظ قدرت، استقامت قلبی-عروقی، پیشگیری از عواقب بی‌تحرکی حین و پس از بارداری، تقویت عضلات مرکزی بدن (هسته چهارگانه)، اصلاح و تقویت وضعیت پوسچری، و ریکاوری پس از زایمان است. 

نویسنده امیدوار است که متخصصان زنان، مامایی و علوم ورزشی با مطالعه کتاب حاضر و ترویج انجام درست تمرینات بدنی ارائه شده در آن، بتوانند موجبات کسب سلامتی زنان باردار و مادران را پس از زایمان فراهم نمایند و از این طریق، لذت مادر شدن و زندگی پس از زایمان را در کنار خانواده و نوزدان دوچندان کنند.

خواندن کتاب آمادگی جسمانی در دوران بارداری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

بانوان باردار، متخصصان زنان، مامایی و علوم ورزشی


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
بب ا ه ا
۱۳۹۹/۰۳/۲۸

لطفا به طاقچه بی‌نهایت اضافه‌اش کنید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۶
شابک‬‭۹۷۸-۶۲۲-۹۵۵۹۳-۳-۸
تعداد صفحات۳۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۶
شابک‬‭۹۷۸-۶۲۲-۹۵۵۹۳-۳-۸