با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پنجره‌ی روسی

دانلود و خرید کتاب پنجره‌ی روسی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پنجره‌ی روسی  نوشته  دراگان ولیکیج  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پنجره‌ی روسی

کتاب پنجره‌ی روسی نوشته دراگان ولیکیچ با ترجمه بیتا ابراهیمی منتشر شده است. رمان مجموعه‌ای از گفت‌وگوی راوی با خودش است که در بعد از سنجیدن مداوم رفتار و اعمالش انجام می‌دهد، کتابی که حیرانی تاریخی مردی سرگشته را به تصویر می‌کشد و یکی از شگفت‌انگیز ترین داستان‌های صربستان است. پنجره روسی سرشار است از عبارات و متن‌های الهام بخش و راه‌هایی گوناگون را برای رویارویی با دنیای واقعی پیش روی خواننده می‌گذارد.

خواندن کتاب پنجره‌ی روسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی اروپای شرقی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب پنجره‌ی روسی

پیراهن‌های اتونشده، قبض‌های پرداخت‌نشده و امتیازبندی موسیقی‌هایی که خوانده نشده‌اند. پلک راستم می‌پرد. مردم می‌گویند معنی‌اش این است که از چیزی عصبانی هستم. معلوم است که وقتی بدانم قرار است عصبانی بشوم، عصبانی می‌شوم. اوضاع خیلی بدتر شده. امروز صبح توی فروشگاه، سبدِ خرید پر بود از چیزهایی که لازمشان نداشتم. آدم چطور می‌تواند بفهمد بعداً چه چیزهایی لازم دارد؟ این موضوع پیش‌بینی کردن درکل خیلی دردسرساز است. مادرم همه انرژی‌اش را برای پیش‌بینی کردن هدر می‌داد و بازهم، هیچ‌چیزی را پیش‌بینی نمی‌کرد. اصلاً تلاش برای این کار یک‌جور کنترل و مقابله است. سیستمی که باعث می‌شود قدرتت را از دست بدهی. چرا سیگار روشن کردم؟ پدرم خودش را با پیش‌بینی کردن به دردسر نمی‌انداخت. البته مادرم به‌اندازه هر دویشان این کار را می‌کرد. این پنجمین سیگارم است و هنوز ظهر هم نشده. خرید کردن، بیرون بردن آشغال‌ها، شستن ماشین، تنظیم آنتن تلویزیون، رفتن به مکانیکی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۱۷۲۶-۵-۸
تعداد صفحات۳۶۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۱۷۲۶-۵-۸