با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تجزیه و تحلیل و نقد آثار نقاشی

دانلود و خرید کتاب تجزیه و تحلیل و نقد آثار نقاشی

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تجزیه و تحلیل و نقد آثار نقاشی  نوشته  آناهیتا مقبلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تجزیه و تحلیل و نقد آثار نقاشی

کتاب تجزیه و تحلیل و نقد آثار نقاشی نوشته آناهیتا مقبلی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته‌های هنرهای تجسمی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی تجزیه و تحلیل و نقد آثار نقاشی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته‌های تجسمی است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۲۳۷۲۲۴
۱۳۹۹/۰۸/۲۹

از نظر من کتاب خیلی خوبی است برای دانشجویان رشته کارشناسی نقاشی . چون با این کتاب راحت می توانند یک اثر نقاشی را تجزیه و تحلیل کنند .

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۴-۰۲۸۴-۸
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۴-۰۲۸۴-۸