با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سبویی که نشکست

دانلود و خرید کتاب سبویی که نشکست

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سبویی که نشکست  نوشته  حسین ابراهیمی کوشالی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سبویی که نشکست

کتاب سبویی که نشکست خاطرات خودنوشت حسین ابراهیمی کوشالی از ایام انقلاب و هشت‌سال دفاع مقدس است.

 درباره کتاب سبویی که نشکست

 حسین ابراهیمی کوشالی که در ایام جنگ و انقلاب نوجوان بوده به همراه پدرش به جبهه می‌رود و با وجود سن کم مجبور به اداره خاواده هم می‌شود و حقایقی را تجربه می‌کند که شاید کمتر جوان و نوجوانی به سن او در آن سال‌ها تجربه کرده بود. 

در این کتاب با دوره کوتاهی از زندگی یک نوجوان ۱۳ ساله در جریان اتفاقات سال ۱۳۶۰ تهران و فضای حاکم بر بیشتر خانواده‌های ایرانی آشنا می شوید.

 خواندن کتاب سبویی که نشکست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به داستان‌هایی با حال و هوای انقلاب و جنگ

 بخشی از کتاب سبویی که نشکست

خیلی گشنه‌م بود. از ظهر که یه کم سمنو گذاشتم دهنم دیگه ‌چیزی نخورده بودم، ولی از بابا خجالت می‌کشیدم. مطمئن هم نبودم که رفتنم به اتاق کار درستیه یا نه! با اصرارهای ملیحه راضی شدم که برم و غائله رو تموم کنم.

پشت سر ملیحه راه افتادم و آروم رفتم تو اتاق. زیرچشمی نگاهی انداختم به اطراف. بابا طبق معمول بالای سفره نشسته بود و سرش تو سفره بود! بقیه هم با ورودم رو به من کرده و بهم زل زده بودند!

زیر لب سلام کردم و بااین‌که خیلی دلهره داشتم، رفتم سر جای خودم کنار بابا نشستم. منتظر هر واکنشی از طرفش بودم و نمی‌دونستم چی پیش میاد، ولی ته دلم به کاردرستی بابام ایمان داشتم.

آروم یه ملاقه کلّه‌جوش کشید توی ظرفم و گفت بخور. درحالی‌که چشم‌هام پر اشک بود، یه تیکه نون برداشتم و سعی کردم با لقمه، بغضم رو قورت بدم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۸۲-۶
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۸۲-۶