با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت و برنامه ریزی در تربیت‌بدنی

دانلود و خرید کتاب مدیریت و برنامه ریزی در تربیت‌بدنی

کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت و برنامه ریزی در تربیت‌بدنی  نوشته  ابولفضل عزیز آبادی فراهانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت و برنامه ریزی در تربیت‌بدنی

کتاب مدیریت و برنامه ریزی در تربیت‌بدنی نوشته ابوالفضل عزیز آبادی فراهانی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی مدیریت و برنامه ریزی در تربیت‌بدنی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۵۱۷-۶
تعداد صفحات۲۵۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۵۱۷-۶