با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گزیده نکات مدیریتی در نهج البلاغه

دانلود و خرید کتاب گزیده نکات مدیریتی در نهج البلاغه

رشته مدیریت اجرایی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گزیده نکات مدیریتی در نهج البلاغه  نوشته  لطف الله فروزنده دهکردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گزیده نکات مدیریتی در نهج البلاغه

کتاب گزیده نکات مدیریتی در نهج البلاغه نوشته لطف الله فروزنده دهکردی و افتخارالسادات نوابی نژاد یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته مدیریت اجرایی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی گزیده نکات مدیریتی در نهج البلاغه هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته مدیریت اجرایی است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۴۸۸-۹
تعداد صفحات۳۰۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۴۸۸-۹