با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فکر اقتصادی، ثروت و موفقیت

دانلود و خرید کتاب فکر اقتصادی، ثروت و موفقیت

چه چیزی باید در مورد ثروت و موفقیت خود بدانیم

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فکر اقتصادی، ثروت و موفقیت  نوشته  جیمز دی گارتنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فکر اقتصادی، ثروت و موفقیت

کتاب فکر اقتصادی، ثروت و موفقیت نوشته جیمز دی گارتنی و ریچارد ال استروپ و لی دی وایت است که مرتضی سامی ترجمه کرده است. انسان امروز دیگر زمان زیادی برای یادگیری اصطلاحات جدید، حفظ کردن فرمول‌ها یا تسلط بر جزئیاتی که تنها برای اقتصاددانان حرفه‌ای مهم است را ندارد. آن‌چه خواننده از علم اقتصاد می‌خواهد اطلاعاتی است که در انتخاب‌های شخصی به او کمک کند و درک او را از دنیای پیچیده پیش رو بیشتر کند. این کتاب اطلاعات مختصر و مفیدی در حوزه اقتصاد کاربردی است.

درباره کتاب فکر اقتصادی، ثروت و موفقیت

شما می‌توانید بدون توجه به معلومات اقتصادی خود از این کتاب بهره ببرید. اگر یک مبتدی هستید این کتاب به شما اصول اساسی اقتصاد را یاد می‌دهد. اصولی که منعکس کننده مفاهیم معمولی هستند. اگرچه این مفاهیم ابزار مؤثری هستند، با به‌کار بردن آن‌ها به منظور گرفتن تصمیمات به شما کمک خواهد کرد که به طور منطقی افکارتان را توسعه دهید، موضوعات اصلی را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید و موقعیت‌ها را به طور موثرتری برای دیگران شرح دهید و آن‌گاه قادر خواهید بود مباحث درست و سخنان غیر منطقی را از هم تشخیص دهید. اگر شما یک تصمیم گیرنده هستید، برای شما هم این کتاب آموزنده است. گرچه ممکن است دارای تخصص خاصی باشید ولی ممکن است به‌خوبی ندانید قطعات مختلف یک پازل اقتصادی چه طور با هم جور می‌شود. این وضعیت اغلب در مورد افرادی صادق است که کسب وکاردولتی دارند. اگر چه این افراد به زوایای شغل خود آشنایی دارند ولی به طور جدی درباره چگونگی تصمیمات و خط مشی‌هایی که بر سلامت اقتصادی مردم و ملت اثر می‌گذارد. این کتاب روایتی ساده و جذاب است که کمک می‌کند اطلاعات اقتصادی خودتان را بالا ببرید.

خواندن کتاب فکر اقتصادی، ثروت و موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که قصد دارند اطلاعات اقتصادی خود را بالا ببرند پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۳ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۷۲۸-۶۹-۵
تعداد صفحات۲۲۳صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۷۲۸-۶۹-۵