با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساکت باش و گوش کن

دانلود و خرید کتاب ساکت باش و گوش کن

۴٫۵ از ۶ نظر
۴٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساکت باش و گوش کن  نوشته  تیلمن فرتیتا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ساکت باش و گوش کن

کتاب ساکت باش و گوش کن نوشته تیلمن فرتیتا است که با ترجمه شادی فروتنیان منتشر شده است. تیلمن درس‌های قانع‌کننده‌ای در مورد نحوه ایجاد و اداره یک کسب و کار ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را گسترده کنید این کتاب یک راهنمای جامع است.

درباره کتاب ساکت باش و گوش کن

ویژگی اصلی این کتاب این است که نویسنده آن فقط کسب و کار را نمی‌فهمد بلکه نیاز مشتری را نیز درک می‌کند و این به خاطر توانایی نادر او یعنی درک جهان از دید دیگران است. محتوای این کتاب فقط مخصوص صاحبان کسب و کار نیست. رویکرد آن به منظور رهبری، خدمت و آگاهی از نقاط قوت و ضعف برای دانشجوی سال اول دانشگاه افسری تا افسر ارشد کاربردی و مفید است. نویسنده در این کتاب رازها و استراتژی‌هایی را به اشتراک می‌گذارد که باعث موفقیت وی شده‌اند و این کار را با سبکی پرشور و با طنز کلام انجام می‌دهد. به همین دلیل خواننده از خواندن خسته نمی‌شود.

خواندن کتاب ساکت باش و گوش کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند در زندگی موفق باشند و با سرعت پیشرفت کنند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب ساکت باش و گوش کن

هر کسب و کار موفقی، به نوعی در حول میهمان‌نوازی شکل می‌گیرد.

مشکل این است که بسیاری از کسب و کارها از اهمیت آن غافل هستند و به همین خاطر، آنها به اندازهٔ کافی به مهمان‌نوازی توجه نمی‌کنند.

مهمان‌نوازی می‌تواند منجر به موفقیت یا عدم موفقیت کسب وکارتان گردد. در بخش حاضر به این می‌پردازم که مهمان‌نوازی چیست، چرا اینقدر برای کسب و کارتان اهمیت دارد و چگونه می‌توان بر موانعی که در راه مهمان‌نوازی وجود دارد به طور مداوم و بدون استثناء غلبه کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۴۶۷۰۳۳
۱۳۹۸/۱۲/۲۶

۵۰٪تخفیف، کد:RQ96XXM1QY مهلت استفاده: تا 28 ام

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸)
بهترین کاری که می‌توانید هنگام وقوع اتفاقی غیر منتظره و مخرب انجام دهید، این است که به سرعت وارد عمل شوید تا تأثیر آن را به حداقل برسانید.
استادی
صرفنظر از این که اوضاع خوب است یا بد، بیشتر ما تمایل داریم فرض کنیم که هر آنچه اکنون در حال وقوع است، برای همیشه ادامه خواهد یافت.
yaser haeri
هدف نهایی تعامل با مشتری این است که او را به عنوان تنها مشتری‌تان در کل دنیا احساس کنید.
استادی
هنگام معامله با یک مشتری، هیچ کس یا هیچ چیز دیگری در آن لحظه نباید اهمیت داشته باشد. اگر می‌خواهید حتی بهتر عمل کنید، من یک قاعده کلی دارم که تقریبآ هر روز تکرار می‌کنم: «خوب بودن هزینه‌ای ندارد.»
استادی
«خودتان را شاد نشان دهید». مهم نیست که چقدر در مورد شرایط زندگی شخصی خود نگران و ناراحت هستید، با همهٔ توان خود تلاش کنید تا وقتی سر کار حاضر هستید، روحیه‌ای شاد داشته باشید.
استادی
وعده به مشتری نباید تحت تأثیر انواع مشکلات و اتفاقات غیرمنتظره‌ای قرار بگیرد که همه ما مرتبآ با آنها سر و کار داریم.
استادی
اگر به مشتری موعدی را پیشنهاد می‌دهید که او احساس می‌کند خیلی دیر است، اکنون باید به مشتری توضیح دهید نه بهانه بیاورید؛ از دیدگاه مشتری، پذیرش توضیح در مورد علت تحویل دیرتر از انتظار، آسان‌تر از پذیرفتن بهانه‌ای است که بعدآ در مورد تأخیر در تحویل می‌شنود.
استادی
مواقعی پیش می‌آید که همه چیز طبق برنامه ریزی پیش نرود. شاید تحویل دیر شود، یا چیزی که در این منو است رضایت کامل مشتری برآورده نکند. بسیار مهم است که چنین مواردی را به نوعی برای مشتری جبران کنیم.
استادی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۳۸۸۹-۰-۹
تعداد صفحات۱۷۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۳۸۸۹-۰-۹