با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ده نماد  صد نشان جلد ۴ حشرات

دانلود و خرید کتاب ده نماد صد نشان جلد ۴ حشرات

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ده نماد صد نشان جلد ۴ حشرات  نوشته  پدرام حکیم‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ده نماد صد نشان جلد ۴ حشرات

کتاب ده نماد صد نشان جلد ۴ حشرات نوشته پدرام حکیم‌زاده و حیدر شجاع است که به اطلاعات جامعی است از تصویگری حشرات در نقاشی‌ها و تصویرگری‌ها.

درباره کتاب ده نماد صد نشان جلد ۴ حشرات

وقتی به طراحان گرافیک سفارش طراحی آرم یا لوگو داده می‌شود اگرطراح بخواهد از نمادهای تصویری و به ویژه نمادهای حیوانی استفاده کنند، برای شناخت ابعاد مختلف سمبلیک آن نماد باید مطالعات فراوانی انجام دهد .این کتاب با دادن شناخت ابعاد مختلف هر نماد وانتخاب بهترین لوگوها (ده لوگو برای هر نماد)، از میان صدها لوگوی طراحی شده در جهان ، برآن است تا با راهنمایی به طراحان زودتر به مقصد برسند. در طراحی آرم ، لوگو و یا نشانه « سطح» اهمیت ویژه ای دارد . لوگو های موفق جهان معمولا با یکی از سه سطح اصلی یعنی دایره ، مربع و یا مثلث ساخته شده اند . برای طراحی لوگوهای حیوانی یا از شکل کلی آن حیوان و یا از بخشی از آن حیوان که معمولا سر آن است استفاده می شود . حیوان می تواند از روبرو ، سه رخ و یا نیمرخ طراحی شود که هر کدام بیان متفاوتی دارند. این کتاب یک راهنمای جامع و کاربردی است برای شناخت ویژگی‌های دیگر ساخت لوگو و نقاشی.

خواندن کتاب ده نماد صد نشان جلد ۴ حشرات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به نقاشی و گرافیک پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۵۰-۶۱-۰
تعداد صفحات۱۰۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۵۰-۶۱-۰