با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روانشناسی موفقیت؛ جلد دوم

دانلود و خرید کتاب روانشناسی موفقیت؛ جلد دوم

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روانشناسی موفقیت؛ جلد دوم  نوشته  فر هام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب روانشناسی موفقیت؛ جلد دوم

روان‌شناسی موفقیت کتابی دوجلدی اثر فرهام است که در انتشارات بوستان مهر به چاپ رسیده است. این اثر کتابی خودیار و الهام‌بخش برای کسانی است که به دنبال موفقیت و کامیابی‌اند و پیش از هر کاری می‌خواند تا ذهن و روح خود را آماده و متحول کنند.

این کتاب به شما کمک می‌کند که ذهن و روان خود را پیش از پرداختن به کارهای مورد علاقه‌تان متحول کنید و تمامی افکار منفی و موانع را برای آغاز راه موفقیت دور بریزید و به همه ابعاد موفقیت توجه کنید نه تنها جنبه‌های مالی و شهرت و...

درباره کتاب روان‌شناسی موفقیت؛ جلد دوم

جلد دوم کتاب روان‌شناسی موفقیت ۶ فصل دارد و به موضوعات تمرکز حواس، لذت کار، خودشناسی، لیاقت و شایستگی، ترس و اضطراب، اعتمادبه نفس می‌پردازد.

خواندن کتاب روان‌شناسی موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزیشی و روان‌شناسی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

 بخشی از کتاب روان‌شناسی موفقیت

هر چه بیشتر به مسایل اطراف خود توجه کنیم، واقعیت‌های پیرامون خود را بهتر می بینیم و بر اوضاع و شرایط حال و آینده، به آگاهی بهتری می‌رسیم. بدین ترتیب، رویدادها را درست ارزیابی می‌کنیم، واقع بین می‌شویم و همه چیز را همان گونه که هست می‌بینیم. این گونه متوجه مسایلی می‌شویم که تاکنون به آنها توجه کافی نداشته ایم.

تمرکز کردن این امکان را به ما می‌دهد که با درک درست از مسایل با بینشی روشن، قدرت پیش‌گویی داشته باشیم و بتوانیم تا حد امکان بر امور مسلط شویم و به راه حل‌های درست دست یابیم. در نتیجه، می‌توانیم درست فکر کنیم، درست تصمیم بگیریم، درست عمل کنیم تا به نتیجهٔ مطلوب دست یابیم.

وقتی ذهن به تمرکز بالایی برسد، در تجزیه و تحلیل مسایل و تشخیص خوب از بد و درست از نادرست، قدرتمند خواهد شد، زیرا با تمرکز کردن بر موضوعی، بسیاری از ناشناخته‌های آن برای ما آشکار خواهد شد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۰۲۲-۰-۳
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۰۲۲-۰-۳