با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طلبه‌ی انقلابی

دانلود و خرید کتاب طلبه‌ی انقلابی

جایگاه‌شناسی توصیفی - تحلیلی «طلبه‌ی انقلابی»

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طلبه‌ی انقلابی  نوشته  سعید هلالیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب طلبه‌ی انقلابی

کتاب طلبه‌ی انقلابی نوشته سعید هلالی است این کتاب به جایگاه‌شناسی توصیفی - تحلیلی «طلبه‌ی انقلابی» می‌پردازد و سعی می‌کند تمام جنبه‌های این موضوع را بیان کند و روش‌های رسیدن به آن را بگوید.

درباره کتاب طلبه‌ی انقلابی

«انقلابی‌بودن» و «انقلابی‌ماندن»، از دغدغه‌های جدی و راهبردی همه دلسوزان و علاقه‌مندان نهضت اسلامی از جمله مقام معظم رهبری است که در در سال‌های اخیر در دیدار با گروه‌ها و بخش‌های مختلف نمود برجسته‌ای یافته است. از طرفی وضعیّت رشد و بلوغ تفکر انقلابی و تداوم روحیه و منش انقلابی در حوزه که بسیار حائز اهمیت است و اگر از مقوله‌ی قبلی مهم‌تر نباشد، به همان اندازه سنگین و پراهمیت دارد. این کتاب سعی دارد با استناد بر سخنان مقام معظم رهبری راه‌های رسیدن به یک طلبه انقلابی را بیان کند.

خواندن کتاب طلبه‌ی انقلابی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد می‌کنیم.

بخش‌هایی از کتاب طلبه‌ی انقلابی

«طلبه فردی است که وظیفهٔ تداوم‌بخشیدن عصری به رسالتِ انبیا و امامان: را به صورت تخصصی بر عهده گرفته است و برای انجام این کار، پس از گذراندن دوران رشد و تحصیل، به منظور تحقق‌بخشیدن به اهداف و رسالت‌های حوزه و در زیرمجموعهٔ یک یا چند تا از کارکردهای کلان حوزه به ارایهٔ خدمات تخصصی به جامعه بپردازد»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
طلبه باید با دعا، با ذکر و با مناجات انس پیدا کند... باید زندگی خود را یک زندگی دینیِ محض بکند... برادران! بدون اینها نمی‌شود. کسانی را داشتیم که از لحاظ علمی مراتب بالایی هم داشتند؛ اما دل و روحشان ضعیف و آسیب‌پذیر بود. وقتی اینجا آن بنیهٔ معنوی و دینی ساخته نشود، آنجا که پای مقام و امکانات مادی به میان می‌آید. آنجا که پای فداکاری به میان می‌آید انسان می‌لرزد... نماز شب خواندن، نافله خواندن، دعا خواندن، ذکر گفتن، متوجه خدا بودن، زیارت رفتن، توسل کردن و به مسجد جمکران رفتن سازنده است. اینها شما را پولادین خواهد کرد.
rmg
طلاب بانو در اشتراک در تحقق رسالت کلان حوزه، یعنی امتدادبخشی به نهضت توحیدگستری پیامبران: و نیز رسالت عصری حوزه، یعنی رهبریِ ایجاد دولت اسلامی و کشور اسلامی نمونه و زمینه‌سازی برای تشکیل بین‌الملل اسلامی با دیگر طلاب فرقی نداشته و همگی در یک سنگرند؛ ازاین‌رو وظایف مشترکی نیز داشته و باید به ویژگی‌های برشمرده برای طلبهٔ انقلابی نیز متصف باشند. آنچه باعث تمایز طلاب انقلابی بانو می‌شود، وظایف و مأموریت‌های صنفی تخصصی‌ای است که در عصر انقلاب متوجه آنان شده است.
بخشی
موضوع مأموریت‌های صنفیِ طلاب انقلابی بانو و نیز عرصهٔ فعالیت‌های تخصصی یا میدان جهاد آنان، باید تناسب هرچه بیشتری با ساختار فطری و تکوینی زنان و نیز نیازهای نهضت اسلامی در عرصهٔ مسائل زنان داشته باشد؛
بخشی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۵۷-۴۹-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۵۷-۴۹-۵