بیماری‌های ریوی شغلی ۱

دانلود و خرید کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱  نوشته  پریسا فاضل کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱

کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱ به آسیب نوشته دکتر مریم اسماعیل‌پور مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس بیماری‌های ریوی شغلی ۱ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱ شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱ را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتاب بیماری‌های ریوی شغلی ۱ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۶
شابک۹۷۸-۹۲۲-۶۸۷۴-۲۲-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۱۴۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۶
شابک۹۷۸-۹۲۲-۶۸۷۴-۲۲-۹