با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت خرید، انبارداری و توزیع

دانلود و خرید کتاب مدیریت خرید، انبارداری و توزیع

مدیریت خرید

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت خرید، انبارداری و توزیع  نوشته  حسن صفرنیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدیریت خرید، انبارداری و توزیع

 

مدیریت خرید، انبارداری و توزیع کتابی نوشته حسن صفرنیا و سینا زینلی است که اطلاعات ضروری فردی برای مدیران، انباردارن و مسئولین خرید سازمان‌ها به ویژه بازرگانان را در اختیار آنها می‌گذارد. 

وابستگی کشور به در آمدهای حاصل از صدور نفت طی سال‌های گذشته باعث شده است که ساختار اقتصادی و تجاری کشور با هدف صدور نفت خام و تامین کمبودهای داخلی از طریق واردات صورت گیرد، از آنجا که خرید کالا از خارج از کشور به مراتب ساده تر از تولید کالا و رقابت در بازارهای جهانی است، تغییر این ساختار هر چند که ضرورتی اجتناب ناپذیر باشد در کوتاه مدت امکان پذیر نخواهد بود، بلکه یک برنامه و استراتژی بلند مدت را می‌طلبد.

امروزه کلیه کشورها به دلایل مختلف از نظر منابع طبیعی، مواد اولیه، قطعات یدکی و ماشین آلات به یکدیگر وابسته هستند، چون هر کشور قوانین و مقررات مخصوص به خود را جهت اینگونه نقل انتقالات اعمال می‌نمایند، بنابراین معاملات بین‌المللی و مدیریت خرید خارجی از اهمیت خاصی بر خوردار است.

شرکت‌ها و سازمان‌های تولیدی، تجاری و خدماتی سالانه میلیون‌ها ریال صرف خرید مواد و کالاهای مورد نیاز خود می‌کنند. متاسفانه در سال‌های اخیر علم مدیریت خرید در کشورمان بیشتر از طریق شخصی به شخص دیگر انتقال می‌یافت و در اکثر موارد عملیات سفارشات خارجی توسط کمسیونر شرکت‌های خارجی انجام می‌گرفت.

از دهه ۱۹۵۰ تاکنون بسیاری از شرکت‌های تولیدی، تجاری و خدماتی جهان برای رسیدن به اهداف سود آور خود بطور وسیعی از اصول مدیریت خرید نوین استفاده کرده اند. مدیریت خرید نوین در ایران نیز درسال‌های اخیر بطور محدود مطرح شده است. مدیریت خرید نوین به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند، تا خرید مواد وکالاهای خود را با کیفیت مناسب، قیمت مناسب، زمان مناسب، مقدار مناسب و از عرضه کننده مناسب تهیه نمایند.

 درباره کتاب مدیریت خرید، انبارداری و توزیع

این کتاب یک مرجع مطمئن درسی و در عین حال کتابی است که می‌توان، از آن در موارد اطلاعات ضروری فردی برای مدیران، انباردارن و مسئولین خرید سازمان‌ها به ویژه بازرگانان بهره گرفت.

ساختار کتاب به گونه‌ای است که مطالب آن، نه تنها محتوای برنامه مصوب درس مدیریت خرید، انبار داری و توزیع را پوشش می‌دهد، بلکه در بر گیرنده مطالب نوین و پیشرفته تری برای دست‌اندرکاران است.

خواندن کتاب مدیریت خرید، انبارداری و توزیع را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مدیران، انباردارن و مسئولین خرید سازمان‌ها به ویژه بازرگانان

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
nazila
۱۳۹۹/۰۱/۰۲

سلام من این کتابو خریدم اما میزنه فایل کتاب ناقص دانلود شده و باز نمیشه ممنون میشم کمکم کنید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹-۱۴۹-۲
تعداد صفحات۲۴۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹-۱۴۹-۲